چگونه همین حالا توییت های 280 کاراکتری بنویسیم؟

چگونه همین حالا توییت های 280 کاراکتری بنویسیم؟

همانطور که می دانید توییتر مشغول تست محدودیت ۲۸۰ کاراکتری برای توییت های ارسالی از طریق این پلتفرم است. این رقم دو برابر محدودیت ۱۴۰ کاراکتری بوده که از زمان راه اندازی این شبکه اجتماعی تا به امورز کاربران زیادی با آن دست و پنجه نرم کرده اند. متأسفانه در حال حاضر این ویژگی در دسترس شمار محدودی از کاربران توییتر قرار گرفته و عموم کاربران می توانند ظرف هفته های آینده توییت های خود را به صورت ۲۸۰ کاراکتری ارسال نمایند.

توییتر قول داده که امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری به تدریج برای تمام کاربران ممکن شود.

توییتر قول داده که امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری به تدریج برای تمام کاربران ممکن شود. البته باید بدانید که تمامی زبان های رایج دنیا در این فرایند آزمایشی قرار ندارند و آن هایی که پیام هایشان را به یکی از زبان های ژاپنی، چینی و کره ای ارسال می کنند به روز رسانی مذکور را دریافت نخواهند کرد. دلیلش نیز مشخص است؛ ساختار این زبان ها سبب می شود تا کاربر نسبت به زبان انگلیسی دو برابر اطلاعات بیشتری را توسط هر کاراکتر ارسال کند.

اگر می خواهید زودتر از موعد توییت های ۲۸۰ کاراکتری بنویسید، ترفندهایی وجود دارند که همین حالا انجام این کار را ممکن می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش انجام این کار را به شما آموزش دهیم.

روش اول: از TweetDeck استفاده کنید

پیش از هر چیزی با استفاده از مرورگر کروم به این لینک بروید. روی گزینه New Tweet ضربه بزنید. سپس داخل باکس نوشتن توییت راست کلیک کرده و گزینه Inspect را انتخاب نمایید. با انجام این کار یک پنجره در سمت راست صفحه برای شما باز می شود. از طریق منوی بالایی این پنجره به سر برگ Source بروید. در نهایت برای دسترسی به گزینه Snippets روی فلشی که در کنار گزینه Content Scripts قرار دارد ضربه بزنید.

با طی مراحل بالا روی گزینه New Snippet کلیک کنید و کدی که در ادامه در ادامه در اختیار شما می گذاریم را در کنسول سمت راست وارد نمایید.

TD.services.TwitterClient.prototype.makeTwitterCall=function(b,e,f,g,c,d,h){c=c||function(){};d=d||function(){};b=this.request(b,{method:f,params:Object.assign(e,{weighted_character_count:!0}),processor:g,feedType:h});return b.addCallbacks(function(a){c(a.data)},function(a){d(a.req,"",a.msg,a.req.errors)}),b};
twttrTxt=Object.assign({},twttr.txt,{isInvalidTweet:function(){return!1},getTweetLength:function(){return twttr.txt.getTweetLength.apply(this,arguments)-140}});

روی دکمه اجرا (در ویندوز دکمه میانبر Ctrl + Enter) که در پایین صفحه قرار دارد ضربه بزنید تا قطعه کدی که وارد کرده اید اجرا شود. پس از انجام این کار می توانید توییت های ۲۸۰ کاراکتری بنویسید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

البته می توان این کار را به گونه ای متفاوت نیز انجام داد. به این لینک بروید و دکمه TWEET 280 را با روش کشیدن و رها کردن به فهرست بوکمارک های خود اضافه نمایید. پس از آن مجدداً از طریق این لینک وارد وبسایت TweetDeck شوید. در نهایت مطابق تصویر زیر روی دکمه TWEET 280 ضربه بزنید تا امکان نوشتن توییت های ۲۸۰ کاراکتری برای شما مهیا شود.

لطفاً توجه داشته باشید که این ترفند تنها در سرویس TweetDeck کار می کند؛ این بدان معناست که برای ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری با استفاده از این روش باید از TweetDeck استفاده نمایید.

روش دوم: از افزونه Tampermonkey استفاده کنید

افزونه Tampermonkey را روی مرورگر مورد استفاده خود دانلود کنید (لینک دانلود این افزونه برای مرورگر کروم). پس از آن به این لینک بروید و روی گزینه Raw که در بالای کنسول موجود در این صفحه قرار دارد ضربه بزنید. با انجام این کار یک تب جدید برای شما باز می شود. در این صفحه روی گزینه Install کلیک نموده  و یا کد موجود در وبسایت گیت هاب را داخل یک اسکریپت جدید در افزونه Tampermonkey وارد نمایید.

حال وقت آن رسیده که به وبسایت توییتر مراجعه کنید. اگر به بخش ارسال توییت بروید (توجهی به رقم ۱۴۰ در پایین باکس نوشتن توییت نکنید) قادر هستید تا حداکثر ۲۸۰ کاراکتر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با استفاده از افزونه Tampermonkey و اسکریپت موجود در وبسایت گیت هاب به سادگی هر چه تمام تر می توانید پیش از عمومی شدن این ویژگی نسبتاً جذاب به آن دسترسی داشته باشید.

واقعیت آن است که در طول این ۱۱ سال افراد زیادی به محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییتر وابسته شده بودند. حال این شبکه اجتماعی معادلات را برهم زده و قصد دارد محدودیت ۲۸۰ کاراکتری را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد. علاوه بر این پیش تر محدودیت ۱۴۰ کاراکتری سبب می شد تا بسیاری از کاربران نتوانند طی یک توییت جامع پیام خود را به گوش مخاطبانشان برسانند. نظر شما در رابطه با این اقدام توییتر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato