آمار نصب 38.5 درصدی iOS 11 در دو هفته اول پس از عرضه

آمار نصب 38.5 درصدی iOS 11 در دو هفته اول پس از عرضه

بر اساس گزارش شرکت تحلیل کسب و کار Mixpanel، نسخه یازدهم از سیستم عامل iOS، تنها دو هفته پس از عرضه عمومی، روی ۳۸.۵ درصد از دیوایس های سازگار نصب شده است. لازم است یادآوری کنیم که iOS 10 در دوره زمانی مشابه روی ۴۸.۱۶ درصد از دیوایس های سازگار نصب شده بود. بدین ترتیب، نسخه یازدهم در این دوره حدود ۱۰ درصد از نسخه دهم عقب تر است.

iOS 11 در یک هفته ابتدایی روی ۲۵.۲۸ درصد از دیوایس ها نصب شده و به این ترتیب در هفته اخیر تنها حدود ۱۰ درصد رشد داشته است.

لازم است اشاره کنیم که تاکنون اپل دو نسخه ۱۱.۰.۱ و ۱۱.۰.۲ از iOS را نیز منتشر کرده که بیشتر تمرکز آنها بر حل اشکالات قبلی از جمله شنیدن نویز در زمان مکالمه در آیفون های ۸ و ۸ پلاس در این سیستم عامل بوده. در حال حاضر ۵۴.۸۲ درصد از کاربران iOS همچنان از نسخه دهم و ۶.۶۹ درصد نیز از نسخه های قدیمی تر استفاده می کنند.

فراموش نکنیم که اندروید اوریو در ۳۰ مرداد ماه معرفی شد و انتشار جهانی آن برای دیوایس های نکسوس و پیکسل نیز در ۹ شهریور ماه آغاز گشت ولی دیروز در خبرها خواندیم که پس از چندین هفته از انتشار رسمی آن، تنها ۰.۲ درصد از دیوایس های بهره مند از اندروید، این نسخه از سیستم عامل گوگل را دریافت کرده اند. در نتیجه آمار به روز رسانی کندتر iOS 11 نسبت به نسخه ۱۰در مقایسه با اندروید ۸ چندان هم بد به نظر نمی رسد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato