ورود یک سرمایه گذار بزرگ نام Hyperloop One را به Virgin Hyperloop One تغییر داد

ورود یک سرمایه گذار بزرگ نام Hyperloop One را به Virgin Hyperloop One تغییر داد

کمپانی «Hyperloop One» بالاخره توانست نظر یکی از بزرگترین میلیاردرها و سرمایه گذاران جهان را به سمت خود جلب نماید. حال با ورود سرمایه عظیم میلیاردر مشهور انگلیسی «سر ریچارد برانسون» (Richard Branson)، پیشوند Virgin نیز به ابتدای نام این کمپانی حمل و نقل پیشرو افزوده شد.

این روالی است که در دیگر شرکت های متعدد تحت حمایت برانسون نیز اعمال می شود. حالا گروه سرمایه گذاری بین المللی Virgin Group یک نماینده در هیئت مدیره Virgin Hyperloop One خواهد داشت و برانسون می تواند به طور مستقیم روند پیشرفت کارها را زیر نظر خود داشته باشد.

برانسون در این خصوص گفته است: «به عنوان مالک خطوط ریلی و شرکت های حمل و نقلی من تصور می کنم که می توانم از پس این کار بربیایم. ما مشتریانی داریم که می خواهند فاصله لندن تا ادینبرو در اسکاتلند در کمتر از ۴۵ دقیقه بپیمایند و من تصور می کنم که این کار شدنی است.»

مبلغ اولیه سرمایه گذاری برانسون در هایپرلوپ وان بالغ بر ۲۴۵ میلیون دلار می شود. با این رقم ارزش کلی کمپانی به رقم جالب ۷۰۰ میلیون دلار افزایش خواهد یافت. این عدد برای استارت آپی که هنوز هیچ محصول یا سرویس درآمدزایی را روانه بازار نکرده و هیچ مجوز یا حمایتی را از جانب دولت ها دریافت ننموده واقعاً شگفت انگیز است.

به طور حتم شروین پیشه ور به عنوان مدیر عامل Virgin Hyperloop One و همکارانش حالا می توانند با اطمینان بیشتری روی پروژه بسیار جاه طلبانه خود کار کنند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato