چرا برخی از خریداران آیفون 10 عمداً موبایل خود را می شکنند؟

چرا برخی از خریداران آیفون 10 عمداً موبایل خود را می شکنند؟

آیفون ۱۰ اپل بالاخره به دست مشتریان رسید و برخی از این خریداران درست پس از دریافت موبایل ۱۰۰۰ دلاری خود، آن را تحت عناوینی مانند «تست سقوط» به زمین کوبیدند.

جذب مخاطب و بالا بردن آمار بازدید از کانال، انگیزه این کاربران بوده است

البته کاربران بسیاری در یوتوب حضور دارند که معمولاً پرچمداران تازه وارد را مورد آزمایشات مختلف قرار داده و تست های متنوعی از جمله تست سقوط را روی آنها انجام می دهند. اما به نظر می رسد آمار بالای بازدید از کانال های مورد بحث باعث شده برخی خریداران با هدف جذب مخاطب، اقدام به انجام تست سقوط روی آیفون ۱۰ پرطرفدار کنند.

در یکی از این ویدیو ها (که مشاهده می کنید) یکی از خریداران آیفون جدید موبایل خود را از بالای سر رها کرده و روی سطح سخت زمین می اندازد. جالب اینجاست که او به این میزان رضایت نداده و چند بار دیگر و بدون هیچگونه اندازه گیری، آیفون ۱۰ را به هوا پرتاب می کند. در نهایت پنل پشتی آیفون ۱۰ کاملاً خرد شده و کاربر مذکور مدار مربوط به شارژ وایرلس را از آن جدا می کند.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارشات موجود، شیشه های بدنه آیفون (مانند هر شیشه دیگری) در مقابل ضربات سخت شکننده هستند و انجام چنین تست های غیر استانداردی آن هم توسط کاربران غیر حرفه ای، دلیلی جز افزایش بازدید از کانال (یا هر رسانه دیگری) ندارد.

گفتنی است با وجود خرد کردن های عمدی آیفون ۱۰، گزارش هایی هم مبنی بر سقوط غیر عمدی این تلفن از دست کاربران و شکستن پنل های شیشه ای وجود داشته که در ادامه چند مورد از آنها را مشاهده می کنید:

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato