هیتمن بعدی بزودی ساخته خواهد شد

هیتمن بعدی بزودی ساخته خواهد شد

مدیر عامل IO Interactive به تازگی حرف هایی در رابطه با عنوان جدید این استودیو زده که به نظر، مربوط به ساخت قسمت بعدی سری بازی هیتمن می شود. البته طبق گفته این شخص، آن ها قصد صبحت منتشر کردن اطلاعات جدید در رابطه با قسمت جدید هیتمن را تا زمان مشخصی از سال ۲۰۱۸ میلادی، ندارند.

مدتی پیش این استودیو اعلام کرد که از پس، به صورت مستقل و بدون تحت نظر بودن توسط ناشری خاص، به کار خود در ساخت بازی های ویدیویی ادامه خواهد داد.

هاکان آبراک، مدیر عامل این استودیو در رابطه با این موضوع می گوید: «پنج ماه پیش ما این موضوع را اعلام کردیم که از این پس به عنوان یک استودیو مستقل فعالیت خواهیم کرد و به دلیل مدیریت استودیو، مجبور بودیم تا پروژه های خود را در سکوت خبری پیش ببریم.»

به گفته آقای آبراک، مستقل شدن این استودیو چالش های فراوانی را برای اعضای آن به وجود آورده اما در نهایت باعث بوجود آمدن ایده های جدید و نو برای پیشبرد اهداف IO Interactive شده است.

او همچنین اعلام کرد که تعداد کاربران آخرین قسمت از سری هیتمن تا کنون از مرز هفت میلیون نفر گذشته و همین موضوع، دلیل خوبی برای انتشار اطلاعات جدید از قسمت بعدی این سری، به شمار می رود.

در نهایت آقای آبراک از تمام کاربرانی که در طول تبدیل شدن IO Interactive به یک استودیو مستقل، از این مجموعه حمایت کرده اند، تشکر کرده و وعده ساخت عناوین درخوری را در آینده نزدیک داده است.

نسخه بازی سال هیتمن که شامل تمام اپیزودهای این بازی به همراه ۴ مرحله Patient Zero، سه اسلحه، سه لباس و ۴۰ ماموریت جانبی جدید می شود، با قیمت ۶۰ دلار، گزینه مناسبی برای افرادی است که تا اکنون هیچ کدام از اپیزودهای بازی هیتمن را تجربه نکرده اند.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato