تحویل سری دوم خودروهای چری تیگو 7 به مشتریان

تحویل سری دوم خودروهای چری تیگو 7 به مشتریان

چری به عنوان یکی از شاخص ترین خودروسازان چینی چند سالیست که قصد داره فاصله خود را نسبت به رقبای کره ای کاهش دهد، در همین راستا چند ماهی است که پای چری تیگو ۷ به عنوان محصول پرچمدار این شرکت به ایران باز شده، خودرویی که با قیمت جدید ۱۳۸ میلیونی، دست کمی از نمونه دست دوم و کارکرده خودروهای کره ای ندارد و حالا با استقبال خوب مشتریان ایرانی نیز مواجه شده است.

چری تیگو ۷ با موتور ۱.۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخاری نیروی خود را از طریق یک گیربکس ۶ سرعته دوبل کلاچ به چرخ های جلو می رساند و به عنوان یک کراس اوور از امکانات خوب، طراحی چشم نواز و عملکرد دینامیکی مناسبی برخوردار است.

از این رو طیق مصاحبه با چند تن از مشتریان تیگو ۷ در حین مراسم تحویل خودروهای ایشان، دریافتیم که اغلب خریداران تیگو ۷ از قشر متفاوتی نسبت به سایر مشتریان خودروهای چینی هستند و حتی در مواردی تیگو ۷ را به عنوان خودرو دوم خانواده در کنار محصولات ژاپنی و کره ای نظیر تویوتا rav4 و کیا سورنتو انتخاب کرده اند.

در واقع به نظر می رسد که با توجه به تب فراگیر خودروهای کراس اوور، عده ای خریداران حتی در خصوص نمونه های درون شهری و اقتصادی خود نیز ترجیح می دهند خودروهایی را در این کلاس انتخاب نمایند. به خصوص آنکه چری تیگو ۷ با توجه به فضای داخلی بزرگ و موتور نسبتا قدرتمندش به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای مسافرتی و برون شهری عموم خانواده ها نیز باشد.

به هرحال آنچه واضح است اینکه مدیران خودرو علیرغم بروز مشکلاتی در تحویل خودروهای خود در سری های نخست، توانسته رضایت خریداران تیگو ۷ را جلب نماید و حالا حدود ۴۸۰ دستگاه تیگو ۷ در سرتاسر کشور به مشتریان تحویل داده شده اند.

با توجه به فروش فوق العاده خوب چری تیگو ۵ طی دوسال گذشته، به نظر می رسد که شانس زیادی برای موفقیت تیگو ۷ در بازار داخلی وجود دارد و از این رو چری احتمالا می تواند به مسیر پرچالش خود برای تاخت و تاز به سمت بازار خودروهای کره ای ادامه دهد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato