رندرهای جدید موبایل های خانواده گلکسی اس 9 سامسونگ منتشر شد [به روزرسانی]

رندرهای جدید موبایل های خانواده گلکسی اس 9 سامسونگ منتشر شد [به روزرسانی]

در حالی که تنها چند ماه به معرفی موبایل های پرچم دار آتی سامسونگ، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس باقی مانده، به تازگی رندرهایی از این دو تلفن هوشمند منتشر شده است.

این تصاویر گلکسی اس ۹ را از دو نمای جلو و عقب دستگاه نمایش می دهند. در حالی که گلکسی اس ۹ پلاس فقط از نمای جلویی نمایش داده شده. مشابه با شایعات پیشین، در این تصویر نیز گلکسی اس ۹ با دوربین اصلی تکی به دیده می شود.

پیش از این گزارشات اشاره داشتند که گلکسی اس ۹ پلاس از دوربین دوگانه اصلی بهره می برد؛ لذا احتمالاً تفاوت این دو تلفن هوشمند فقط محدود به سایز نمایشگر نخواهد بود. تصاویر جدید همچنین اطلاعاتی در خصوص دوربین جلویی این دو موبایل را فاش می کنند. ظاهراً همان طور که قبلاً هم گمانه زنی شده بود، این بار سامسونگ از دوربین جلویی دوگانه برای پرچمداران خود بهره خواهد برد.

به نظر می رسد طراحی کلی نمای جلویی این دو تلفن هوشمند، مشابه گلکسی اس ۸ (بررسی دیجیاتو) باشد. البته در بخش پشتی، قضیه کمی متفاوت است. بر اساس این تصاویر و نیز شایعات پیشین این بار سامسونگ تصمیم گرفته جایگاه حسگر اثر انگشت را اصلاح کند تا دسترسی به آن راحت تر باشد. گویا قرار است این حسگر به زیر دوربین اصلی (یا دوربین ها برای گلکسی اس ۹ پلاس) منتقل شود؛ در حالی که در گلکسی اس ۸ حسگر اثر انگشت در کنار دوربین تعبیه شده بود که دسترسی به آن را مشکل می کرد.

پیش از این خانواده گلکسی اس ۹ مجوز FCC را دریافت کرده بود که این مسئله به معنی معرفی آن در آینده نزدیک است. همچنین در حالی که برخی از شایعات اشاره به معرفی این دو پرچمدار در نمایشگاه CES که از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه در لاس وگاس برگزار می شود، دارند، ولی محتمل ترین زمان برای رونمایی، همزمان با کنگره جهانی موبایل (MWC) 2018 در بارسلون اسپانیا است که از ۷ تا ۱۰ اسفند ماه برگزار می شود.

به روزرسانی

امروز تصویری منتسب به پنل پشتی گلکسی S9 و S9 پلاس به منتشر شده که شایعات موجود پیرامون محل تعبیه سنسور اثر انگشت را تائید می کند.گلکسی S9محل قبلی سنسورها حالا به فلاش دوگانه و سنسور ضربان قلب اختصاص یافته که قبلا در طرف دیگر دوربین تعبیه شده بودند.

علاوه بر این گلکسی S9 از یک دوربین معمولی بهره می برد در حالی که مدل پلاس آن به دومین موبایل پرچمدار سامسونگ با دوربین دوگانه تبدیل می شود.

روز گذشته تصویری منتسب به این موبایل منتشر شده که حاکی از حاشیه باریکتر در قسمت پایین پنل جلویی است

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato