سامسونگ به همه‌ المپیکی‌های پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸، گلکسی نوت 8 هدیه می‌دهد

سامسونگ به همه‌ المپیکی‌های پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸، گلکسی نوت 8 هدیه می‌دهد

همانطور که می‌دانید زمستان امسال، مسابقات المپیک زمستانی در پیونگ‌چانگ برگزار خواهد شد و از آنجایی که این مسابقات یکی از بزرگترین رویداد‌های ورزشی-رسانه‌ای سال بوده و در کره جنوبی برگزار می‌شود، سامسونگ یکی از غول‌های صنعت تکنولوژی حاضر در این کشور، بدون شک یکی از شرکا و اسپانسر‌های این مسابقات خواهد بود.

پیونگ‌چانگ

این شرکت کره‌ای قصد دارد به تمام ورزشکاران شرکت کننده در المپیک، هیئت همراهان و همچنین دست‌اندرکاران این مسابقات که شبانه‌روز برای هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این سری بازی‌ها تلاش می‌کنند، یک مدل ویژه و محدود از موبایل پرچمدارش هدیه دهد.

با احتساب تمام افراد حاضر در این مسابقات متوجه می‌شویم که بیش از ۴۰۰۰ نسخه از گلکسی نوت ۸ به خانواده‌ی المپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ داده خواهد شد.

پیونگ‌چانگ

آنچه این نسخه ویژه را از همتای معمولی‌اش جدا می‌کند، بدنه‌ی پشتی سفید و لبه‌های طلایی آن است. ضمن اینکه روی قسمت پشتی این تلفن هوشمند، ۵ حلقه‌ی نمادین المپیک نقش بسته است.

همچنین در این موبایل، تصاویر پس زمینه با موضوع این مسابقات به همراه تعدای اپلیکیشن که ممکن است شرکت‌کنندگان در طول اقامتشان به آنها احتیاج پیدا کنند، نصب شده است.

پیونگ‌چانگ

این مدل محدود و ویژه احتمالاً به بازار عرضه نخواهد شد و فرد دیگری جز خانواده‌ی المپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ به این نسخه‌ها دسترسی نخواهد داشت مگر آنکه برخی از آنها به بازار فروش دست دوم راه پیدا کنند.

همچنین سامسونگ اعلام نموده که شرکت کنندگان مسابقات پارالمپیک که قرار است یک ماه بعد از این سری بازی‌ها برگزار گردد نیز نسخه‌های گلکسی نوت ۸ ویژه خود را دریافت خواهند نمود. با این تفاوت که روی موبایلهایشان، آرم پارالمپیک ۲۰۱۸ حک خواهد شد.

پیونگ‌چانگ

بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ که قرار است از ۲۰ بهمن تا ۶ اسفند امسال در شهر پیونگ‌چانگ کره جنوبی برگزار شود، سومین دوره از این مسابقات است که در آسیا برگزار می‌شود. هر دو دوره قبلی در ژاپن برگزار شده بود بنابراین این سری بازی‌ها، اولین المپیک زمستانی کره جنوبی خواهد بود.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato