فست فود زنجیره‌ای KFC هم پهپاد عرضه کرد [تماشا کنید]

فست فود زنجیره‌ای KFC هم پهپاد عرضه کرد [تماشا کنید]

فست فود زنجیره‌ای KFC که به جنجال‌های تبلیغاتی مشهور است و فعالیت‌های خلاقانه‌ی زیادی برای تبلیغ محصولاتش برگزیده، اکنون حقه‌ی دیگر به کار بسته که در نوع خود منحصر به فرد است. با سفارش بال کبابی مخصوص در شعب مختلف فست فود KFC هند می‌توانید جعبه ای دریافت کنید که در واقع پهپادی است که می‌توانید آن را سرهم  کنید.فست فود زنجیره‌ای KFC

این کمپانی جعبه مخصوص خود را Kentucky Flying Object (شئی پرنده‌ی کنتاکی) یا KFO نامیده است که می‌توان با سفارش بال کبابی در روز‌های ۵ و ۶ بهمن آن را تهیه کرد.

کاربران پس از خرید این محصول اجزای مختلف این پهپاد را جدا کرده و آنها را طبق دستوراتی که در سایت KFC وجود دارد سرهم کرده و تا چند روز از این پهپاد بلوتوثی (که بوی بال کباب می‌دهد) استفاده کنند. البته برای کنترل این محصول خریداران باید اپ مخصوص این شرکت را نیز از گوگل پلی یا اپ استور نصب کنند.

اگرچه فست فود زنجیره‌ای KFC اولین بار نیست که از تکنولوژی جهت تبلیغ محصولاتش در آسیا استفاده می‌کند. برای مثال تجربه واقعیت مجازی کار در یک شعبه‌ی KFC نیز توسعه داده شده که به خریداران امکان تجربه‌ی یک ساعت کار در اوج شلوغی این رستوران‌ را می‌داد.

این گجت‌ها تا به حال به رستوران‌های کشور‌های دیگر نرسیده‌ است و باید ببینیم که تولید و عرضه چنین بسته بندی‌هایی می‌تواند میان رستوران‌های زنجیره‌ای به پدیده‌ای همه گیر تبدیل شود یا خیر.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato