تمرین سخت بیل گیتس برای آمادگی مسابقه تنیس با راجر فدرر [تماشا کنید]

تمرین سخت بیل گیتس برای آمادگی مسابقه تنیس با راجر فدرر [تماشا کنید]

تمرین سخت بیل گیتس برای آمادگی مسابقه تنیس با راجر فدرر [تماشا کنید]

وقتی صحبت از بیل گیتس می شود، قطعاً فعالیت های ورزشی او در لیست اولین مواردی که به ذهن می رسند. نیست. ولی این مدیر ثروتمند قصد دارد به منظور جمع آوری مبلغی برای کمک به بهبود آموزش کودکان در آفریقا، مسابقه تنیسی را همراه با راجر فدرر، تنیسور افسانه ای برگزار کند.

گیتس به تازگی از هدف یاد شده خبر داده، او در این مورد گفته:

«راجر احتمالاً چند مقام بیشتر از من در گرند اسلم (مهمترین مسابقات تنیس که سالانه برگزار می شوند) دارد. ولی ما در این مورد که همه کودکان لایق تحصیلاتی در حد [کیفیت] جهانی هستند اتفاق نظر داریم».

او در ادامه افزوده:

«مسابقه او برای رویداد آفریقا می تواند یک راه سرگرم کننده برای کمک به این اتفاق (کمک به بهبود کیفیت آموزش کودکان) باشد».

فدرر که پیش از این ۱۹ بار قهرمان مسابقات گرند اسلم شده، قصد دارد در کنار بیل گیتس در یک تیم بازی کند. تیم مقابل آنها قرار است شامل «ساوانا گوتری»، خبرنگار رسانه خبری NBC به همراه «جک سوک» تنیسور حرفه ای آمریکایی باشد. پس از این بازی قرار است فدرر و سوک به تنهایی رو در روی هم بازی کنند.

در ویدیویی که بدین منظور ساخته شده، فدرر نقش یک مربی را برای گیتس بازی می کند و در انجام تمرینات آمادگی سنگین به او کمک می کند.

رویداد یاد شده به نام «Match for Africa 5» یا مسابقه شماره ۵ برای آفریقا قرار است در تاریخ ۵ مارس سال جاری (۱۴ اسفند سال ۹۶) در سن خوزه کالیفرنیا در مرکز «SAP» برگزار شود. بلیط های این رویداد نیز از دیروز آماده فروش شده. مبالغ حاصل از فروش بلیط ها به موسسه خیریه تأسیس شده توسط راجر فدرر اختصاص می یابد تا در نهایت برای بهبود آموزش کودکان در آفریقا هزینه شود.

پیش از این نیز در سال ۲۰۱۷ مسابقه چهارم برای کودکان آفریقا برگزار شده بود؛ مسابقه ای که در آن بیل گیتس به همراه راجر فدرر توانسته بودند تیم مقابل خود که بازیکنان آن «مایک مک کریدی» گیتاریست و «جان ایسنر»، تنیسور حرفه ای آمریکایی بودند را شکست دهند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل