تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت توسط شاتل ‌موبایل به بازار معرفی شد

مدیرعامل شاتل موبایل از ارائه سرویس «تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت» با هدف ایجاد سهولت کاربری و جلوگیری از تحمیل هزینه بالای ناشی ازتعرفه مصرف آزاد اینترنت به مشترکین تلفن همراه و برای نخستین بار در کشور خبر داد.
«آرش کریم‌بیگی» نرخ مصرف آزاد اینترنت سیم‌کارت‌های شاتل موبایل را کمتر از سایر اپراتورهای موجود در کشور عنوان کرد و گفت:

«پس از پایان حجم اینترنت بسته ترکیبی ماهیانه خود و در صورت ورود به طرح مصرف آزاد، بابت هر کیلو بایت مصرف اینترنت تنها ۰٫۰۷۵ ریال می‌پردازند. این در حالی است که تعرفه پایه مصرف آزاد اینترنت مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری کشور 0.6 ریال به ازای تبادل هر کیلوبایت اطلاعات است.»

نرخ اینترنت آزاد شاتل موبایل
به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، تحمیل هزینه بالای ناشی از مصرف آزاد اینترنت یکی از مشکلات گریبانگیر مشترکان تلفن همراه کشور بوده است. زیرا زمانی که حجم اینترنت بسته‌های مشترک تمام می‌شود، اینترنت به صورت خودکار با تعرفه مصرف آزاد عادی محاسبه شده که هزینه بسیار زیادی را به مشترکین تحمیل می‌کرد.

کریم بیگی خبر از قابلیت‌های دیگری همچون انتقال باقی‌مانده حجم بسته اینترنت به دوره بعد و عدم محدود سازی زمان استفاده بخشی از حجم بسته خریداری شده مشترک به ساعات خاصی از شبانه روز می‌دهد و تعرفه خدمات این سیم‌کارت‌ها را پایین‌ترین نرخ تعرفه در کشور عنوان می‌کند.

نرخ اینترنت آزاد شاتل موبایل
گفتنی است، متقاضیان برای انتخاب شماره شاتل موبایل با پیش شماره 0998 و کد یک به همراه بسته ترکیبی آغازین می‌توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir مراجعه و یا از طریق شماره 09981000000 با کارشناسان این مرکز تماس به صورت شبانه‌روزی تماس بگیرند.

سیم کارت‌های شاتل موبایل از اواخر تابستان امسال به صورت رسمی رونمایی شدند و با آغاز فصل پاییز به مشتریان عرضه شدند. دیتای اینترنت این سیم‌کارت‌ها تنها با نسل‌های 3، 3.75، 4 و 4.5 کار می‌کند و اینترنت نسل دوم یا 2G در آن ارائه نمی‌شود.

تیم دیجیاتو پیش‌تر به بررسی دقیق قابلیت‌های اینترنت این سیم‌کارت نگاهی انداخته که می‌توانید مشروح آن را در این لینک بخوانید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟