ویدیوی رسمی سامسونگ برای معرفی خانواده گلکسی اس 9 پیش از موعد مقرر فاش شد

ویدیوی رسمی سامسونگ برای معرفی خانواده گلکسی اس 9 پیش از موعد مقرر فاش شد

به لطف انبوه شایعات و گزارش هایی که طی ماه های اخیر منتشر شده اند، تقریباً هیچ چیز نیست که درباره گلکسی اس ۹ سامسونگ ندانیم؛ پرچمداری که قرار است امروز در جریان رویداد Unpacked 2018 سامسونگ رونمایی شود. شاید تنها چیزی که از چشم مان دور مانده بود، ویدیویی رسمی باشد که تمام قابلیت های دستگاه را به صورت شامل و کامل به تصویر می کشد.

سامسونگ اخیراً چنین ویدیویی برای خانواده گلکسی اس ۹ تولید کرده تا آن را در مراسم خود پخش کند؛ اما طبق معمول، افشاگران زودتر دست به کار شده و یک سورپرایز دیگر را هم لو داده اند. در این ویدیوی تازه که «موبایل، از نو طراحی شده» نام دارد، شاهد دیوایس بعدی سامسونگ هستیم که برای اولین بار از گشودگی متغیر دهانه لنز بهره می برد اما برخی از مشخصات سخت افزاری آن، تفاوت چندانی نسبت به مدل قبلی نکرده اند.

در این ویدیو، شاهد قابلیت ترجمه خودکار در اپلیکیشن دوربین سامسونگ نیز هستیم که شباهت زیادی به گزینه Google Translate برای ترجمه زنده به هنگام استفاده از دوربین دارد. گلکسی اس ۹ با کسب استاندارد IP68، در برابر آب و گرد و خاک مقاوم است و سنسور اثر انگشت دستگاه هم حالا به زیر دوربین اصلی منتقل شده تا دستری بهتری به آن داشته باشید.

تا ساعاتی دیگر، مراسم رونمایی از کهکشانی های تازه سامسوگ برگزار می شود و دیجیاتو نیز مثل همیشه به پوشش لحظه ای این رویداد خواهد پرداخت؛ تا آن زمان، می توانید به تماشای ویدیوی رسمی سامسونگ برای خانواده پرچمداران اش بنشینید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato