شیائومی Mi Mix 2s احتمالا از دوربین دوگانه بهره می برد

شیائومی Mi Mix 2s احتمالا از دوربین دوگانه بهره می برد

سری Mi MIX شیائومی علی رغم برخوداری از طراحی فوق العاده و مشخصات قدرتمند تا کنون از دوربین دوگانه بی بهره بوده، حالا اما تصویری منتسب به این موبایل منتشر شده که حاکی از تغییر این رویه است.

در این تصویر که از طریق شبکه اجتماعی چینی «ویبو» منتشر شده شیائومی Mi MIX 2S را در کنار Mi MIX 2 می بینیم که دوربین آن به گوشه فوقانی سمت چپ منتقل شده و از دو سنسور با پیکربندی عمودی بهره می برد.

علاوه بر این در مدل های قبلی متن MIX Designed by Xiaomi در پنل پشتی حک شده بود و حالا واژه MI نیز به ابتدای آن اضافه شده است.Mi MIX 2Sاگرچه همراه با این تصویر جزئیات خاصی ارائه نشده اما بدنه براق مدل جدید حاکی از این است که همچون نمونه های قبلی از بدنه سرامیکی بهره می برد.

از سوی دیگر علی رغم خبرهای فراوانی که از تعبیه سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر در این موبایل منتشر شده بود، کماکان شاهد سنسور اثر انگشتی هستیم که در مرکز پنل پشتی جا خوش کرده است. هرچند این تصویر ممکن است به نمونه ای اولیه تعلق داشته باشد و محصول نهایی از قابلیت های بیشتری بهره ببرد.

Mi MIX 2S قرار است هفتم فرودین ماه به طور رسمی در چین رونمایی شود و احتمالا از چیپست اسنپدراگون ۸۴۵ و ۶ یا ۸ گیگابایت رم بهره خواهد برد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato