قیمت جدید محصولات MVM اعلام شد – اردیبهشت 97

قیمت جدید محصولات MVM اعلام شد – اردیبهشت 97

قیمت جدید محصولات MVM اعلام شد – اردیبهشت 97

شرکت مدیران خودرو که محصولات چری را با برند ام وی ام (MVM) در ایران ارایه می کند، اخیرا لیست قیمت خود را برای اردیبهشت ماه ۹۷ منتشر کرده است. بر این اساس کوچک ترین و ارزان ترین خودروی این شرکت یعنی ام وی ام ۱۱۰S در تیپ Sport Luxury برابر با ۴۱۹.۰۰۰.۰۰۰ ریال قیمتگذاری شده است.

برای خرید این خودرو امکان خرید اقساطی فراهم بوده و علاقه مندان به آن می توانند با شرایط مندرج در جدول حاضر در انتهای مطلب نسبت به خرید این هاچ بک چینی اقدام کنند.

قیمت جدید مدیران خودرو MVM

هاچبک بزرگ تر ام وی ام ۳۱۵ S که این روزها طرفداران خاص خود را پیدا کرده، در تیپ Sport Excellent اینک ۵۳۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال قیمت دارد. این مدل نسبتا زیبا بصورت نقد اقساط و با موعد تحویل ۳۰ روزه قابل خریداری است.

چنانچه برای خرید شاسی بلند ام وی ام X33 S Sport برنامه ریزی کرده اید، باید بگوییم که برای خرید نقدی این خودرو باید ۸۸۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال پرداخت کنید. اگر هم نسبت به خرید اقساطی تمایل داشته باشید، این امکان فراهم شده و کماکان قادر خواهید بود به صورت اقساطی نیز تجربه شاسی بلند سواری را بدست بیاورید.

طبق لیست جدید مدیران خودرو کراس اوور کوچک X22 در مدل پایه با گیربکس دستی ۶۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال قیمت دارد، تیپ Sport EX این نسخه نیز که دارای امکانات بیشتری است، ۶۶۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال قیمتگذاری شده است.

چنانچه فردی خواهان خرید نسخه مجهز به گیربکس اتوماتیک از ام وی ام X22 باشد، باید ۷۲۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال پس انداز داشته باشد. برای خرید تیپ Sport Ex این نسخه از X22 نیز باید ۷۵۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال کنار گذاشت.

گفتنی است موعد تحویل تمامی مدل های یاد شده یک ماهه بوده و همگی دارای گارانتی ۳ ساله یا ۶۰ هزار کیلومتر کارکرد هستند. همچنین امکان خرید اقساطی برای همه این مدل ها وجود داشته و هزینه بیمه شخص ثالث یکساله برای کلیه خودروها نیز بر عهده شرکت مدیران خودرو است.

در جدول زیر می توانید قیمت و شرایط فروش محصولات ام وی ام یا همان چری در اردیبهشت ماه ۹۷ را به طور کلی مشاهده فرمایید.

قیمت جدبد خودروهای ام وی ام MVM ایران

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل