تریلر معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد [به روزرسانی شد]

تریلر معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد [به روزرسانی شد]

تریلر معرفی بازی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد [به روزرسانی شد]

بعد از آن که چندی پیش بازی Shadow of the Tomb Raider به طور رسمی معرفی شد، بسیاری منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در رابطه با این عنوان بودند و حال تصاویر و تریلر سینمایی جدیدی از این بازی منتشر شده است.

بر اساس پیش نمایش نشریه فرانسوی JeuxVideo از این بازی، در Shadow of the Tomb Raider شاهد بازگشت شخصیت هایی مانند سم و جونا که در نسخه ریبوت این فرنچایز و قسمت دوم حضور داشتند، خواهیم بود.

ماه گذشته، اسکوئر انیکس به صورت رسمی تایید کرد که این بازی قرار است ۲۱ شهریور ماه برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر شود. قسمت قبلی این فرنچایز یعنی Rise of Tomb Raider مدتی در انحصار زمانی کنسول های مایکروسافت قرار داشت.

وظیفه ساخت بازی بر عهده استودیوی ایداس مونترال قرار دارد که جدا از دو نسخه آخر این سری، توسعه بازی هایی همچون Thief و Duse Ex Mankind Divided را در کارنامه خود داشته است.

بعد از انتشار ۱۲ نسخه مختلف از فرنچایز توم ریدر، سال ۲۰۱۳ نسخه ریبوت این مجموعه برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی منتشر شد. این بازی در زمان عرضه با واکنش های مثبتی از جانب طرفداران و منتقدان روبرو شد. بسیاری شخصیت جدید لارا کرافت را باور پذیر تر از نمونه پیشین او می دانستند.

سری توم ریدر در هنر هفتم نیز حضور فعالی داشته و جدا از ریبوت سینمایی جدید این فرنچایز، در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ دو فیلم سینمایی با محوریت شخصیت لارا کرافت اکران شدند.

به روزرسانی: طی پنلی که در شهر نیویورک برگزار شد، سازندگان Shadow of the Tomb Raider اطلاعات بیشتری را در رابطه با این بازی در اختیار رسانه ها قرار دادند.

لارا نسبت به گذشته خیلی باهوش تر شده و می تواند از محیط به نفع خود برای پیروزی در نبردها استفاده کند. از آن جهت که سازندگان بازی می خواستند لارا با توجه به توانایی های معتددی که به دست آورده، هنوز هم در خطر باشد، او از مکزیک به پرو سفر می کند و در آن جا، هنوز هم مانند سایر ماجراجویی هایی که پیش از این پشت سر گذاشته، با خطرهای زیادی روبرو خواهد شد.

همچنین داستان بازی همیشه خطی نبوده و موارد مختلفی برای اکتشاف در دنیای بازی Shadow of the Tomb Raider وجود دارد. جابجایی لارا بین موانع نشان می دهد که او بسیار بیشتر از قبل از نظر فیزیکی قدرتمند شده و قادر به انجام کارهایی است که قبل از این توانایی انجام دادن آن ها را نداشت.

پازل های متعددی در بازی وجود دارند و جدا از آن، امکان شنا زیر آب برای اکتشاف اسرار بیشتر، فراهم خواهد بود. در انتها باید گفت که برای اتمام داستان بازی، به ۱۵ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

در ادامه نگاهی به تصاویر منتشر شده از بازی Shadow of the Tomb Raider خواهیم داشت:

بازی Shadow of the Tomb Raider

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل