آیا موبایل گلکسی X سامسونگ به نمایشگر شفاف مجهز می شود؟

آیا موبایل گلکسی X سامسونگ به نمایشگر شفاف مجهز می شود؟

آیا موبایل گلکسی X سامسونگ به نمایشگر شفاف مجهز می شود؟

در حالی که موبایل تاشو و مورد انتظار گلکسی X قرار است طی سال آتی میلادی رونمایی شود، کمپانی سامسونگ اخیراً حقوق چند پتنت جدید را دریافت کرده که یکی از آنها، شمایل کلی این اسمارت فون متفاوت را به تصویر می کشد. در این تصاویر شاهد موبایلی هستیم که به صورت افقی تا می شود؛ برخلاف پتنت قبلی که موبایلی را نشان می داد که به اشکال مختلف تا می شد.

به نظر می رسد که کاربر باید موبایل را به همین شکل افقی در دست بگیرد اما به لطف لولاهای اضافه، امکان استفاده از آن به صورت عمودی و در حالت پرتره هم وجود دارد. بستن دستگاه و تا کردن دو پنل به سمت یکدیگر، موبایل را به صورت خودکار خاموش می کند و باز کردن آنها نیز باعث روشن شدن دستگاه می شود.

برخلاف لولاهای معمولی، ممکن است گلکسی X به لولاهایی مخصوص مجهز باشد که به لمس یک سنسور واکنش نشان می دهند. به عنوان مثال هنگامی که یک سنسور فعال شود، دستگاه می تواند در حالتی که از پیش در کارخانه تعیین شده تا شود.

در تصاویر رسمی پتنت سامسونگ، شاهد حالتی هستیم که محتویات متفاوتی در دو طرف لولا به نمایش در می آورد. یک طرح، اجرای اپلیکیشن های مختلف روی دو پنل نمایشگر را نشان می دهد و در طرحی دیگر، ایمیل در سمت چپ نمایشگر باز شده و آیکن اپلیکیشن ها در سمت راست قرار دارد. در این بین یک تصویر دیگر هم به اجرای اپلیکیشن ایمیل به صورت تمام صفحه اشاره دارد؛ این یعنی شخصی سازی محتویات نمایشگر به کاربر سپرده می شود و با قابلیتی شبیه به Mulyi-Window طرف هستیم.

علاوه بر این، سامسونگ اخیراً پتنت دیگری برای نمایشگر شفاف اسمارت فون به ثبت رسانده. این کمپانی پیشتر و در سال ۲۰۱۵ از تلویزیونی با نمایشگر شفاف رونمایی کرده بود و به نظر می رسد این تکنولوژی قرار است راهش را به موبایل های کره ای ها هم باز کند. چنین نمایشگری می تواند به نمایش محتویات واقعیت افزوده، بدون نیاز به دوربینی که تصویر جهان واقعی را در پس زمینه نمایش دهد کمک کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل