باگ جدید واتس اپ: نام ارسال کننده پیام در نوتیفیکیشن به نمایش در نمی‌آید

باگ جدید واتس اپ: نام ارسال کننده پیام در نوتیفیکیشن به نمایش در نمی‌آید

هفته گذشته گزارشی به دست رسید که نشان می‌داد به‌خاطر باگ جدید واتس‌ اپ، شماره‌ها کاملا مسدود نمی‌شوند و فرد بلاک شده همچنان می‌تواند پیام بفرستد. حالا با توجه به گفته‌های کاربران به‌نظر می‌رسد که با آپدیت جدید واتس‌ اپ این اپلیکیشن درگیر یک باگ جدید دیگر هم شده است؛ نام ارسال کننده پیام در نوتیفیکیشن به نمایش در نمی‌آید.

در این باگ جدید، اگر کسی پیامی بفرستد در بخش اعلان‌ها نام ارسال کننده نشان داده نمی‌شود و بنابراین برای اینکه بدانید چه کسی پیام را فرستاده مجبورید خود برنامه را باز کنید. هر چند این باگ به ظاهر مشکل کوچکی به حساب می‌آید ولی خیلی از کاربران نسبت به عدم نمایش نام ارسال کننده ابراز نارضایتی کرده‌اند و به دنبال راه حل هستند.

البته یک روش برای رفع این مشکل وجود دارد؛ کافیست به WhatsApp Settings بروید، روی Notifications کلیک کنید و Show Preview را فعال نمایید. سپس به تنظیمات آیفون رفته، در قسمت Notifications گزینه WhatsApp را پیدا کنید و در نهایت با کلیک روی Show Previews آن را روی حالت Never قرار دهید.

فعلا گزارشی از اینکه کاربران اندرویدی با این مشکل مواجه شده‌اند به دست نرسیده و تمام اعتراضات از سوی دارندگان آی‌دیوایس‌ها بوده است. واتس‌ اپ با حدود یک میلیارد و پانصد میلیون کاربر، محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato