اینستاگرام مشکل کرش کردن اپ اندروید خود را به رسمیت شناخت و آن را برطرف کرد

مشکل کرش کردن اینستاگرام با ارائه آپدیتی از این سوی این اپلیکیشن برطرف شد. طی روزهای اخیر، جمع کثیری از کاربران این شبکه اجتماعی از کرش کردن ناگهانی اپلیکیشن اندروید خبر می‌دادند و بابت آن گلایه‌مند بودند.

خوشبختانه اینستاگرام با بالا گرفتن اعتراضات و تجمیع این گزارشات، بالاخره نسبت به آن‌ها واکنش نشان داد و با به رسمیت شناختن این مشکل در یک پست توییتری از آپدیت اپلیکیشن و رفع باگ مذکور خبر داد.

کرش کردن اینستاگرام

اینستاگرام در این پست به علت دقیق بروز مشکل اشاره‌ای نکرده، اما وجود آن در بعضی دیوایس‌های اندرویدی را به رسمیت شناخته است. از گزارشات کاربران پیداست که نحوه ایجاد این مشکل در دیوایس‌های مختلف با یکدیگر تفاوت‌هایی داشته. به عنوان مثال اپلیکیشن در بعضی دیوایس‌ها به محض لاگین کردن دچار کرش میشده اما برای عده‌ای دیگر این اتفاق هنگام بالا و پایین کردن فید یا ورود به استوری‌ها اتفاق می‌افتاده است.

همین مشکل عجیب باعث شده بود که بسیاری از کاربران خشم خود در واکنش به این موضوع را با اعطای امتیاز یک ستاره به اینستاگرام در پلی‌استور به نمایش بگذارند. ظاهرا کاربران دیوایس‌های سامسونگ بیشتر از سایرین با این مشکل مواجه بوده‌اند و در درجات بعدی صاحبان گوشی‌های شیائومی، هوآوی و موتورولا هم جزو افرادی بوده‌اند که این باگ را تجربه کرده‌اند.

خوشبختانه اینستاگرام با آپدیت اپلیکیشن این مشکل را برطرف کرده است. برای دریافت آن می‌توانید همین حالا به پلی‌استور مراجعه کرده و آخرین نسخه اپ را دانلود کنید. اگر مشکل‌تان برطرف نشد، توصیه می‌کنیم که یک بار اینستاگرام را حذف و مجددا از اول نصب نمایید.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟