پشتیبانی از کتاب های الکترونیکی به نسخه اندروید مرورگر اج هم اضافه شد

پشتیبانی از کتاب های الکترونیکی به نسخه اندروید مرورگر اج هم اضافه شد

پشتیبانی از کتاب های الکترونیکی به نسخه اندروید مرورگر اج هم اضافه شد

مایکروسافت اج، مرورگر غول نرم‌افزاری برای اندروید به تازگی به‌روزرسانی مهمی دریافت کرده که ضمن برطرف شدن بعضی مشکلات نسخه‌های قبلی شاهد ارائه قابلیت‌های جدیدی در آن هستیم.

در نسخه جدید اج، مشکل بارگذاری کند صفحات اینترنتی تا حدی برطرف شده و حالا مرورگر از نظر فنی پایداری بیشتری از خود نشان می‌دهد. اما در کنار این بهبودهای کیفی قابلیت‌‌های جدیدی هم به مرورگر اج اضافه شده که آن را یک قدم دیگر به تکامل نزدیک‌تر کرده‌اند.

درست مثل نسخه دسکتاپ، اپلیکیشن اندروید اج نیز حالا از کتاب‌های الکترونیکی پشتیبانی می‌کند. البته این کتاب‌ها را باید از مایکروسافت استور دانلود کرده باشید. مضاف بر این امکان بوکمارک کردن، هایلایت و نشانه‌گذاری روی صفحات هم حالا به نسخه اندرویدی مرورگر مایکروسافت اضافه شده است.

مرورگر اج

کاربران مایکروسافت اج حالا می‌توانند با حساب کاربری مدرسه یا حساب کاری وارد مرورگر شوند و علاقه‌مندی‌ها و رمزهای عبور آنان نیز در آپدیت‌های بعدی با این حساب‌ها همگام‌سازی خواهند شد.

همچنین اعلام شده که در این نسخه توسعه‌دهندگان می‌توانند گزینه‌ای در اختیار صاحب حساب‌های کاربری خانوادگی بگذارند که فرد بتواند دسترسی به بعضی وبسایت‌ها را برای فرزندان خود ببندد.

حتما به خاطر دارید که نسخه موبایل مرورگر مایکروسافت اواخر سال ۲۰۱۷ منتشر شد و به خاطر ویژگی‌هایی مثل «ادامه وب‌گردی روی پی‌سی» و همگام‌سازی خوب با نسخه دسکتاپ توانست توجه منتقدان مرورگر سابق این شرکت یعنی اینترنت اکسپلورر را به خود جلب کند.

هر چند با تمام این اوصاف، مایکروسافت اج هنوز نتوانسته با وجود رقبایی مثل گوگل کروم و فایرفاکس به جایگاه شایسته‌ای در میان مرورگرهای اینترنتی برسد. به‌روزرسانی جدید مرورگر را می‌توانید همین حالا از گوگل پلی دریافت کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل