اسنپ در بوشهر و همدان هم فعال شد

تاکسی های اینترنتی به تدریج سرتاسر ایران را پوشش می دهند و تکنولوژی را وارد فرایند حمل و نقل داخل شهری می‌کنند. در بین این تاکسی‌ها سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین اسنپ تاکنون در بیش از 40 شهر فعالیت می‌کند و به گفته خودش 85 درصد بازار تاکسی‌های اینترنتی را در دست گرفته است. این مجموعه حالا خبر می‌دهد که در دو شهر همدان و بوشهر نیز فعالیت خود را آغاز کرده و به مناسبت آغاز این فعالیت، هدیه‌ای نیز برای کاربران خود در این دو شهر در نظر گرفته است.

اسنپ اعلام کرده که با استفاده از کد تخفیف Salam-HB و درج آن در کادر کد تخفیف در حین درخواست تاکسی، می‌توانید از تخفیف صد در صدی تا سقف ۸هزار تومان بهره‌مند شوید و سفر اول خود را رایگان تجربه کنید، ضمنا مسافران به خاطر داشته باشند که این کد تا ۱۹ تیر اعتبار دارد.

اسنپ در بوشهر و همدان

موبایلت

اسنپ که بزرگترین زیرمجموعه تیم IIG شناخته می‌شود چندی پیش اعلام کرد که به شکل روزانه بیشتر از ۱ میلیون سفر موفق را ثبت می‌کند و تعداد راننده‌های فعال آن ۳۷۰ هزار نفر رسیده است. به گفته مسئولان گروه اینترنت ایران در مجموع تا کنون علاوه بر اشتغال‌زایی مستقیم برای ۲ هزار نفر، برای ۴۰۰ هزار ایرانی به شکل غیرمستقیم اشتغال‌زایی کرده است.

امروز اسنپ در شهرهای بزرگ و کوچک بسیاری در سراسر ایران خدمات‌رسانی می‌کند و در مجموعه با استفاده از اپلیکیشن اسنپ می‌توان در شهرهای زیر درخواست اسنپ داد: اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان و حومه (نجف آباد)، اهواز، بابل، بندرعباس، بوشهر، تبریز و حومه (سهند و سردرود)، تهران و حومه (شهریار، پردیس، رودهن، بومهن، لواسانات، اسلامشهر و رباط‌کریم)، رشت و حومه (لاهیجان، آستانه اشرفیه و کوچصفهان)، ساری و حومه (بابلسر)، شیراز و حومه (مرودشت)، قائمشهر، قزوین، قم، کرج و حومه (هشتگرد و نظرآباد)، کرمان، گرگان، مشهد و حومه (شاندیز، طوس، طرقبه، گلبهار و چناران)، نیشابور، همدان و یزد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟