آیفون‌های قدیمی پس از آپدیت iOS 11.4 باتری خالی می‌کنند

پس از نصب iOS 11.4 روی آیفون‌های قدیمی‌تر، برخی از کاربران گزارش داده‌اند که باتری موبایلشان با سرعت در حال شارژ خالی کردن است. موضوع به قدری جدی است که در انجمن Apple Communities پستی در این ارتباط بیش از ۱۳۰۰ نظر ثبت شده. یکی از کاربران آیفون ۶ می‌گوید باتری موبایلش بدون اینکه اصلا از آن استفاده کند خالی شده و در یک نصف روش شارژ موبایلش به صفر رسیده.

یکی دیگر از کاربران که آیفون ۶ اس دارد می‌گوید موبایل شب خوابیده و صبح وقتی بیدار شده ۶۰ درصد از باتری‌اش خالی شده و او متوجه شده آیپدش هم همین مشکل را پیدا کرده. یک کاربر دیگر که اوضاع وخیم‌تری دارد می‌گوید هر ۲۰ ثانیه یک درصد از شارژش خالی می‌شود. اگرچه بیشتر شکایت‌ها مرتبط با آیفون ۶ و ۶ اس است اما شکایاتی در مورد آیفون ۷ و ۷ پلاس هم به ثبت رسیده.

بعضی از این کاربران که توانسته‌اند راه حلی برای مشکل خود پیدا کنند به دیگران مشاوره می‌دهند مثل خاموش کردن وای فای که مصرف باتری را از ۱۰ درصد در ساعت به ۱ درصد کاهش داده. بعضی دیگر هم لوکیشن و بلوتوث و دیگر قابلیت‌های گوشی خود را خاموش کرده‌اند.

گویا مشکل اصلی باگی مرتبط با وای فای در iOS 11.4 است و با غیر فعال کردن وای فای می‌توان جلوی خالی شدن باتری را گرفت. از سوی اپل اما هنوز هیچ بیانیه‌ای صادر نشده.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟