هواوی از فروش تحسین برانگیز موبایل های سری P20 در قیاس با نسل قبل می گوید

دو روز بعد انتشار خبر هدف گذاری هواوی برای فروش ۲۰۰ میلیون موبایل هوشمند در سال ۲۰۱۸، این کمپانی چینی در بیانیه ای تازه خبر از موفقیت چشمگیر موبایل های خانواده P20 داده است. کوین هو، مدیر واحد اسمارت فون های هواوی اخیرا در جریان نمایشگاه CES آسیا اعلام کرده که موبایل های هواوی P20 موفقیتی چشمگیر در قیاس با نسل قبلی سری P داشته و افزایش فروشی ۸۱ درصدی را پشت سر گذاشته اند.

اگر بخواهیم دقیق تر باشیم، موبایل های خانواده هواوی P20 (که سه دیوایس P20 Pro ،P20 و P20 Lite را شامل می شود) طی سه ماهه نخست عرضه، فروشی ۶ میلیونی داشته اند که نزدیک به دو برابر بیشتر از فروش ۳.۳ میلیونی خانواده P10 در بازه ای مشابه است.

علی رغم این عملکرد تحسین برانگیز، کوین هو میزان پراکندگی فروش میان سه دیوایس این خانواده را مشخص نکرده؛ بنابراین فعلاً باید فرض را بر این گذاشت که مدل ارزان قیمت تر P20 Lite، بیشترین فروش را به خود اختصاص داده. گفتنی است که پیش از این هم گزارش هایی درباره محبوبیت P20 میان مصرف کنندگان به گوش رسیده بود و گفته می شد که فروش هواوی در اروپای غربی با رشدی ۳۱۶ درصدی همراه بوده.

کوین هو بیش از این درباره فروش دیوایس های هواوی صحبت نکرد اما در بخشی از سخنان خود به عرضه خانواده Mate 20 تا پایان سال جاری میلادی اشاره داشت. درست مثل P20 Pro، انتظار می رود که پرچمدار هواوی میت ۲۰ هم به دوربینی سه گانه در پشت مجهز باشد و همراه با نمایشگر غول آسای ۶.۹ اینچی به دست مشتریان برسد. هواوی در حال حاضر تاریخ دقیقی برای رونمایی از خانواده میت ۲۰ ارائه نکرده اما تمام موبایل های قبلی این سری در ماه اکتبر معرفی شده اند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟