سونی از دلایل عدم حمایت از تجربه میان پلتفرمی بین کنسول ها می گوید

سونی در پاسخ به انتقادهای اخیر در مورد حساب های کاربری بازی فورتنایت که نمی توانند بین پلی استیشن ۴ و سایر کنسول ها منتقل شوند، بیانه ای را منتشر کرده است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، کاربران پلی استیشن ۴ این بازی توانایی تجربه بین پلتفرمی با پلتفرم های پی سی و موبایل را دارند اما این موقعیت برای بازی کردن همزمان با کاربران ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ فراهم نیست.

در ضمن، بعد از انتشار نسخه نینتندو سوییچ فورتنایت در روزهای گذشته مشخص شد که اگر پیش از این در پلی استیشن ۴ اکانتی برای این بازی ساخته باشید، این اکانت قابل استفاده در نینتندو سوییچ شما نخواهد بود و شما مجبور به ثبت نام دوباره با یک نام کاربری جدید هستید.

سونی فورتنایت کراس پلی

حال سونی با انتشار بیانه ای به این موضوع واکنش نشان داده است:

«ما همیشه سعی می کنیم تا به خواسته های کاربرانمان احترام گذشته و کاری انجام دهیم تا آن ها از تجربه بازی ها، لذت زیادی ببرند. فورتنایت به عنوان یک تجربه free-to-play واقعی، نام مهمی بین کاربران پلی استیشن ۴ به حساب می آید. با توجه به ۷۹ میلیون کنسول فروخته شده و ۸۰ میلیون کاربر فعال ماهیانه در شبکه پلی استیشن، ما یک جامعه کاربری بزرگی را ساخته ایم که گیمرها می توانند در آن فورتنایت یا هر بازی آنلاین دیگری را با یکدیگر انجام بدهند. همچنین ما تجربه این بازی با کاربران ویندوز، مکینتاش، اندروید و ای او اس را فراهم کرده ایم تا کاربران پلی استیشن ۴ فورتنایت، امکان بازی حتی با گیمرهای بیشتری روی دیگر پلتفرم ها را هم داشته باشند.»

بیانیه سونی پاسخ روشنی در مورد این موضوع که چرا امکان تجربه میان پلتفرمی بین کاربران پلی استیشن ۴ و سایر کنسول ها از سمت این کمپانی فراهم نیست، نمی دهد. پیش از این فیل اسپنسر نسبت به فراهم شدن تجربه میان پلتفرمی بین کاربران ایکس باکس و پلی استیشن، ابراز علاقه کرده بود.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟