دیجیاتو خبرنگار استخدام می‌کند

تبلتی که آینده بازی های رومیزی را دگرگون خواهد کرد [تماشا کنید]

بسیاری بازی های رومیزی را اجداد بازی های ویدیویی امروزی می دانند. با وجود پیشرفت تکنولوژی و عرضه کنسول های بازی مختلفی طی سال های اخیر، این بازی ها با حفظ همان شکل همیشگی، هنوز هم طرفداران خودشان را دارند.

حال پروژه مستقل جدیدی با نام PlayTable در حال شکل گیری است که به احتمال زیاد آینده بازی های رومیزی را دگرگون خواهد کرد. در این تبلت که در زمان عرضه از 25 بازی کلاسیک رومیزی پشتیبانی خواهد کرد، به گذاشته شدن یا برداشته شدن مهره ها واکنش نشان داده و افکت های صوتی و تصویری خاصی را هنگام رخ دادن اتفاقی مهم در بازی از خود نشان می دهد.

برای مثال در صورتی که کارت حمله را روی صفحه بگذارید، افکت برخورد آتش، رعد و برق یا هر قدرت مربوط به شخصیت شما روی صفحه نمایش تبلت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین برخی از محیط ها می توانند تخریب پذیر باشند و با حرکت کاراکتر یا شروع شدن جنگ، ظاهرشان به طور کلی عوض شود.

تبلت بازی PlayTable از یک صفحه نمایش 24 اینچی بهره می برد که به احتمال زیاد به نوع خاصی از سیستم عامل اندروید مجهز خواهد شد. همچنین با توجه به حجم 5.5 کیلویی این تبلت، نباید از آن به عنوان یک وسیله بازی قابل حمل یاد کنیم.

جالب است بدانید که در شخصی سازی مهره های PlayTable از فناوری بلاکچین استفاده خواهد شد. استفاده از بلاکچین به این معنا است که این کمپانی بدون نیاز به داشتن سرور مرکزی، امکان ساخت حالت های گوناگون و برنامه ریزی برای مهره ها را به شما خواهد داد.

همچنین بر خلاف تبلت های مشابه، در صورت گم شدن مهره، برنامه ریزی شما از بین نخواهد رفت بلکه همانند یک کارت دیجیتالی، به آن برای همیشه دسترسی خواهید داشت.

از 1 تا 8 نفر به صورت همزمان، قادر به بازی کردن با این تبلت خواهند بود. احتمالاً باید در پاییز سال جاری شاهد عرضه PlayTable با قیمتی حدود 350 دلار باشیم.

برچسب ها
تور کیش

مطالب مرتبط

یوبیسافت: بلاک چین آینده بازی های ویدیویی را متحول می کند

مدیر عامل یوبیسافت، ایو گیمو از دید خود برای آینده بازی‌های ویدیویی می‌گوید. او معتقد است که فضای ابری، اجرای شبیه‌سازی‌ها توسط کامپیوترهای غول پیکر و بلاک چین در آینده نقش مؤثری در بازی‌های ویدیویی خواهند داشت.ایو گیمو معتقد است که فضای ابری تاثیر مهمی را روی آینده بازی های ویدیویی خواهد گذاشت؛ چرا که... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x