برای ثبت نام در رویداد TGC 2018 تنها تا پایان هفته جاری فرصت دارید

چیزی به پایان فرصت ثبت نام در بزرگ ترین رویداد تجاری مربوط بازی های ویدیویی منطقه یعنی TGC 2018 باقی نمانده و برای شرکت در این نمایشگاه تنها تا پایان هفته جاری یعنی روز ۸ تیر ماه فرصت خواهید داشت.

این رویداد در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما با حضور بیش از ۱۲۰۰ شرکت کننده برگزار خواهد شد. در طول TGC 2018 جدا از حضور ۲۴ ناشر و خریدار بازی بین‌المللی، شاهد ۴۶ سخنران خارجی و ۲۶ سخنران داخلی خواهیم بود که ۷۲ کنفرانس را در ۵ موضوع اصلی تجاری، تولید، فناوری، هنری و طراحی برگزار خواهند کرد.

TGC 2018

جدا از کنفرانس ها، ۴ پنل تخصصی نقش رسانه در موفقیت بازی‌ها، نحوه اجرای کمپین‌های تبلیغاتی موثر در فضای دیجیتال، انتخاب صحیح برای پیوستن به شتاب‌دهنده‌ ها یا شرکت‌های بزرگ و آموزش آکادمیک در صنعت گیم در طول مدت زمان ۲ روزه این رویداد برگزار خواهند شد. همچنین، حسن مهدی اصل به عنوان یکی از بازی‌سازان شناخته شده ایرانی کتابچه‌ای تحت عنوان «نحوه معرفی یک بازی به ناشر در ۳۰ دقیقه» را به رشته تحریر در آورده که با همکاری دیجیاتو منتشر شده است.

لازم به ذکر است که ۶ مستر کلاس فشرده بازی سازی این رویداد برخلاف سال گذشته یک روز قبل از آغاز نمایشگاه و در انستیتو ملی بازی سازی برگزار خواهند شد. برای ثبت نام در TGC 2018 می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟