بخش Kick-Off فیفا 19 معرفی شد؛ گل کوچیک در زمین فوتبال [تماشا کنید]

بخش Kick-Off فیفا 19 معرفی شد؛ گل کوچیک در زمین فوتبال [تماشا کنید]

مدتی پیش الکترونیک آرتز از بخش های جدید فیفا ۱۹رونمایی کرد. حال و از آنجایی که پلتفرم اصلی این بازی، پلی استیشن ۴ است، صفحه رسمی پلی استیشن ویدیو جدیدی را از این بازی منتشر کرده است. طی این تریلر، تمام بخش های فانتزی جدیدی که در فیفا ۱۹ در دسترس خواهند بود و به طرز جالبی به قوانین گل کوچیک شباهت دارند، به تصویر کشیده می شوند.

برای مثال، در فیفا ۱۹ شاهد حالت House Rules خواهیم بود که یک رقابت ۱۱ علیه ۱۱ است که شباهت زیادی به مبارزات رایج بتل رویال دارد. در این حالت، هر تیم به ازای هر گلی که می‌زند، یک بازیکن از دست می‌دهد. در پایان رقابت، تیمی برنده خواهد بود که بیشترین گل را زده باشد.

بخش دیگری به نام No Rules در بازی وجود خواهد داشت که در آن می توانید مسابقه خودتان را بدون وجود هیچ خطایی دنبال کنید. حالت قابل تغییر First To هم در بازی وجود دارد که طی آن، شخصی که به تعداد معینی از گل ها برسد، برنده بازی خواهد بود.

در ضمن، بخشی به نام Cup Final به این عنوان اضافه شده که در آن می توانید مسابقات فینال رقابت های مهمی مانند فینال لیگ قهرمانان اروپا را تحت بازی دوستانه تجربه کنید.

همچنین می توانید قوانین خاص خودتان را برای بازی تعریف کنید. برای مثال این امکان وجود دارد که گل از پشت محوطه جریمه، ۲ گل محسوب شده یا تنها ضربات والی و سر، به عنوان گل سالم پذیرفته شوند.

یکی دیگر از تغییرات تکنیکی فیفا ۱۹ نیز به سیستم تاکتیک های پویا بر می گردد. این سیستم اجازه خواهد داد که کاربران از قابلیت شخصی سازی بیشتری برای چینش ترکیب تیم خود بهره برده و دستشان برای اعمال تغییرات تاکتیکی بیشتر از گذشته باز باشد

فیفا ۱۹ در تاریخ ۶ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر خواهد شد. طی هفته ای که گذشت، الکترونیک آرتز سرانجام از کاور جدید بازی با حضور کریستیانو رونالدو در لباس یوونتوس رونمایی کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato