تاریخ عرضه دموی رایگان فیفا 19مشخص شد

تاریخ عرضه دموی رایگان فیفا 19مشخص شد

سرانجام تاریخ انتشار دموی رایگان فیفا ۱۹ اعلام شد. الکترونیک آرتز امروز اعلام کرد که دمو موردنظر در تاریخ ۲۲ شهریور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

این دمو برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی قابل دریافت خواهد بود و سازندگان تا این لحظه حرفی از دمو برای نینتندو سوییچ نزده‌اند. هنوز مشخص نیست که در دموی رایگان فیفا ۱۹ چه تیم‌ها و ورزشگاه‌هایی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اما مطابق با رسم همیشگی نسخه‌های دمو فیفا، باید منتظر ۱ الی ۲ ورزشگاه و ۸ الی ۱۰ تیم از نقاط مختلف جهان باشیم.

اگر از طرفداران این فرنچایز باشید، حتما می‌دانید که گیم‌پلی نسخه دمو تا حد زیادی نسبت به نسخه اصلی بازی، مخصوصا پس از انتشار آپدیت‌های اصلی متفاوت بوده و این نسخه بیشتر جهت شناخت فضای کلی بازی و منوها عرضه می‌شود.

همچنین از چند روز پیش، امکان دانلود بازی برای کاربران ایکس باکس وان فراهم شده و کاربران پی سی و پلی استیشن ۴ هم از همان روز عرضه بازی امکان دریافت آن را خواهند داشت. فیفا ۱۹حجمی نزدیک به ۴۰ گیگابایت دارد.

در ضمن و با توجه به این نکته که چیزی تا انتشار رسمی فیفا ۱۹ باقی نمانده است، از این به بعد و به مرور، لیست صد بازیکن برتر حاضر در این بازی مشخص خواهد شد. البته قسمت اول از این لیست منتشر شده که در این مطلب به آن دسترسی پیدا خواهید کرد.

فیفا ۱۹ در تاریخ ۶ مهر برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. برخلاف چند نسخه اخیر از این سری که تغییرات خاصی نسبت به یکدیگر نداشته‌اند، قرار است تا در این بازی شاهد ویژٰگی‌های جدیدی که اغلب فانتزی هستند باشیم. در نهایت برای اطلاع از سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato