اپل برای اولین بار مراسم رونمایی آیفون های جدید را در توییتر پخش زنده می کند

بسیاری از تصمیمات اپل تعجب برانگیز هستند و این شرکت عادت های خاص خود را دارد. اپل از شبکه های اجتماعی به سبک خودش استفاده می کند. اکانت اینستاگرام این شرکت که اخیراً راه اندازی شده برای نمایش عکس های ثبت شده با آیفون کاربرد دارد. در اکانت یوتوب اپل فقط شاهد پخش تبلیغات محصولات این شرکت هستیم و کامنت ها هم بسته است تا این شبکه اجتماعی به کانالی صرفاً تبلیغاتی برای محصولات شرکت آمریکایی تبدیل شود. اپل از توییتر هم صرفاً برای ارسال پست های تبلیغاتی در feed دیگران استفاده می کند و اگر حساب کاربری این شرکت را باز کنید هیچ توییتی مشاهده نمی شود.

اپل تا امروز یک عادت دیگر هم داشت و همیشه مراسم رونمایی محصولات خود را فقط برای پلتفرم مک پخش می کرد، یعنی اگر می خواستید چنین رویدادهایی را زنده تماشا کنید، به یکی از کامپیوترهای ساخت اپل احتیاج داشتید. اما یک توییت تبلیغاتی که این شرکت اخیراً منتشر کرده است نشان می دهد اپل تصمیم گرفته امشب مراسم رونمایی آیفون های جدید خود را روی حساب توییتر نیز به شکل زنده پخش کند تا کاربران بیشتری شانس تماشای مراسم را داشته باشند.

بر اساس توییت اپل، پخش زنده ی مراسم رونمایی از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود. ما هم در دیجیاتو به همین مناسب یک ویژه برنامه زنده تدارک دیدیم که حدود ۴۵ دقیقه پیش از رویداد اپل آغاز می شود و تا پایان مراسم رونمایی ادامه دارد. از شما دعوت می کنیم امشب همزمان با رونمایی اپل از آیفون ها و محصولات جدید دیگر، با ویژه برنامه ی زنده ی دیجیاتو همراه باشید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟