بهترین دروازه‌بانان فیفا 19 مشخص شدند

بهترین دروازه‌بانان فیفا 19 مشخص شدند

در حالی که با گذشت هر روز، به زمان عرضه‌ی بازی فیفا ۱۹ نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری از بخش‌های مختلف این بازی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته می‌شود. چندی پیش، الکترونیک آرتز که وظیفه نشر این بازی را بر عهده دارد، لیست بهترین دروازه بانان فیفا ۱۹ را منتشر کرد.

از آن‌جایی که دروازه بانان نقش بسیار مهمی را در زمین فوتبال ایفا می‌کنند، انتخاب یک دروازه خوب برای بخش آلتیمیت تیم بازی فیفا ۱۹ مسئله‌ی بسیار مهمی به شمار می‌رود. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم لیست ۲۰ دروازه بان برتر بازی از لحاظ امتیاز کلی را برای شما قرار دهیم تا در زمان انتخاب دروازه بان برای تیم خود، بهترین تصمیم را اتخاذ کنید:

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

فیفا 19

پیش از این، شرکت الکترونیک آرتز به صورت رسمی از نرم افزار FIFA 19 Web App رونمایی کرد. این نرم افزار که امروز برای دو سیستم عامل تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS منتشر می‌شود، به کاربران خود اجازه خواهد داد تا پیش از آغاز رقابت‌های آلتیمیت تیم، تیم خود را آماده کنند تا بدین ترتیب شروع قدرتمندتری نسبت به رقبا داشته باشند. این نرم افزار در کنار مدیریت بخش آلتیمیت تیم، امکان نظارت و سر زدن به دیگر امکانات بازی را نیز به کاربران خواهد داد.

حدوداً یک هفته‌ی قبل، نسخه‌ی دمو بازی فیفا ۱۹منتشر شد. مطابق انتظار، این نسخه تجربه‌ای محدود را از نسخه‌ی نهایی بازی ارائه می‌دهد و کاربران تنها می‌توانند با ۹ تیم یوونتوس، رئال مادرید، منچستر سیتی، منچستر یونایتد، پاریس سینت ژرمن، تاتنهام، بایرن مونیخ، دورتموند و اتلتیکو مادرید به رقابت بپردازد. علاوه بر این، دسترسی کوتاهی نیز به بخش داستانی بازی خواهند داشت.

شایان به ذکر است که بازی فیفا ۱۹ در تاریخ ۶ مهر برای چهار پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه خواهد شد. همچنین تاکنون ۲۵ نقد از این بازی منتشر شده‌ است که ۲۳ مورد از آن‌ها مثبت و ۲  مورد از آن‌ها نیز بازخورد متوسطی نسبت به بازی داشته‌اند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato