مدل‌های لوکس آیفون XS Max با بدنه‌هایی از جنس تیتانیوم، الماس و طلا در راه هستند

مدل‌های لوکس آیفون XS Max با بدنه‌هایی از جنس تیتانیوم، الماس و طلا در راه هستند

در صورتی که با برند Cavier آشنا باشید، از زمانی رونمایی از آیفون های ۲۰۱۸ می دانستید که لازم نیست زمان زیادی منتظر باقی بمانید تا مدل هایی بسیار لوکس از آیفون XS Max روانه بازار شود. این کمپانی روسی اخیراً اعضای تازه ای به خانواده Maximum خود افزوده و از مدل ۵۱۲ گیگابایتی آیفون XS Max با بدنه هایی از جنس کربن، تیتانیوم، الماس، طلای خالص و مدلی ویژه تر با پنلی از جنس طلا با ۱۵۰ گرم وزن رونمایی کرده است.

نخستین مدل، Maximum Invincivle است که لایه ای ۱ میلی متری از تیتانیوم مقاوم را به بدنه دستگاه اضافه می کند. با این لایه اضافی، آیفون XS Max مقاومت بسیار بالایی خواهد داشت و حتی قادر به متوقف کردن یک گلوله است؛ هرچند که شاید هیچوقت این قابلیت به کارتان نیاید.

مدل های لوکس آیفون XS Max

مدل Maximum Ultraweight نیز کربن را جایگزین گوریلا گلس ۶ مورد استفاده در پنل پشتی می کند و به همین ترتیب، ۸ گرم از وزن دستگاه کاسته می شود؛ هرچند که تفاوت ۸ گرمی در دیوایسی ۲۰۸ گرمی قطعاً چندان محسوس نخواهد بود.

پس از این نوبت به مدل Maximum Diamonds می رسد که رسوب‌دهی فیزیکی بخار را با ۴۰۰ قطعه الماس ترکیب می کند. و در نهایت هم مدل های طلایی از راه می رسند؛ مدل Maximum Gold همانطور که از نامش مشخص است بدنه ای از جنس طلا دارد و مدل Maximum Fine Gold هم با استفاده بیش از حد از طلا، ۱۵۰ گرم به وزن دستگاه اضافه می کند.

در نهایت گفتنی است که اگر به خرید این مدل های منحصر به فرد تمایل دارید، مجبور به پرداخت هزینه هایی گزاف خواهید بود. محصولات جدید Cavier با قیمت پایه ۵۲۰۰ دلار به ازای مدل Maximum Ultralight به فروش می رسند و این هزینه برای مدل های مجهز به الماس و طلای ۱۵۰ گرمی به ۹۸۹۰ و ۱۵۳۴۰ دلار افزایش می یابد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato