همه چیز درباره آیفون 13
سودی سرشار در انتظار سرخ پوشان مارانللو؛ عملکرد درخشان فراری در سال 2018

سودی سرشار در انتظار سرخ پوشان مارانللو؛ عملکرد درخشان فراری در سال 2018

آمار و ارقام مربوط به عملکرد فراری در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ نشان می دهند که این کمپانی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۱۱ درصد محصولات بیشتری را به مشتریان خود در نقاط مختلف جهان تحویل داده است. بر اساس این آمار فراری توانسته در مدت یاد شده، در مجموع ۲,۲۶۲ دستگاه خودرو به فروش برساند که نسبت به سال گذشته ۲۱۶ دستگاه بیشتر است.

در طول این دوره زمانی میزان درآمد اسب سرکش ایتالیایی ۰.۳ درصد افزایش یافته، حال آنکه سود خالص آن به میزان چشمگیر ۱۰۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

آنطور که آمارها نشان می دهند، از ابتدای امسال تاکنون اروپا، خاورمیانه و آفریقا بزرگ ترین بازارهای فراری بوده اند. بین ژانویه و سپتامبر اهالی این بازارها ۳,۱۸۱ دستگاه از مدل های مختلف فراری را خریداری کرده اند که این رقم از رشد ۸ درصدی حکایت دارد. در سه ماهه سوم هم ۱,۰۰۵ دستگاه خودروی مزین به نشان اسب رقصان در مناطق مذکور به فروش رسیده که این رقم هم در مقایسه با سال قبل ۱۱درصد بهبود یافته است.

در آن سوی دنیا و در ایالات متحده، میزان فروش فراری در فصل سوم با ۵ درصد افزایش به ۷۷۰ دستگاه رسیده است. ضمن اینکه از ابتدای سال تا پایان ماه سپتامبر آمریکایی ها در کل ۲,۱۸۹ دستگاه از محصولات این کمپانی را خریداری کرده اند.

در شرق آسیا و در کشورهایی مثل چین، هنگ کنگ و تایوان، فراری از ابتدای سال موفق به فروش ۵۲۲ دستگاه خودرو شده که از این تعداد ۱۶۲ دستگاه در سه ماه سوم فروخته شده اند.

علاوه بر مناطق یاد شده، مارانلویی ها ۹۶۱ دستگاه دیگر در سایر کشورهای آسیا-اقیانوسیه به مشتریان ثروتمند خود تحویل داده اند. از این تعداد، ۳۲۵ دستگاه در فصل سوم به فروش رسیده اند.

بطور کلی در ۹ ماه گذشته، فروش فراری در تمامی بازارها ۷ درصد رشد کرده و به رقم ۶,۸۵۳ دستگاه رسیده است. از میان این تعداد، ۲,۲۶۲ دستگاه بین ماه های جولای و آگوست راهی پارکینگ مشتریان جدید شده اند. پورتوفینو و ۸۱۲ سوپرفست محبوب ترین مدل های V8 و V12 فراری هستند. میزان تقاضا برای این دو خودرو به ترتیب ۱۱ و ۷.۹ درصد افزایش یافته است.

فراری پیش بینی کرده که تا سال ۲۰۲۲ درآمد خود را دو برابر نموده و به رقمی بین ۱.۸ الی ۲ میلیارد یورو برساند. برای دستیابی به این هدف، قرمزپوشان توسعه ۱۵ مدل جدید را در دستور کار قرار داده اند. این مدل ها شامل نسخه های ویژه، مدل های هیبریدی و یک شاسی بلند با نام پوروسانگوئه می شوند.

در جدول زیر می توانید آمار فراری در سال ۲۰۱۸ را مشاهده فرمایید.

ec32aa05-ferrari-third-quarter-earnings-2018

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato