کره شمالی برای اولین بار کنفرانس بین المللی ارز مجازی برگزار می کند

کره شمالی برای اولین بار کنفرانس بین المللی ارز مجازی برگزار می کند

کره شمالی برای اولین بار کنفرانس بین المللی ارز مجازی برگزار می کند

کره شمالی اعلام کرده که قصد دارد کنفرانسی بین المللی در زمینه‌ی ارز مجازی و بلاکچین برگزار کند. بدین ترتیب برای اولین بار کارشناسان بخش تکنولوژی  علناً به این کشور منزوی دعوت خواهند شد.

کنفرانس ارزمجازی و بلاکچین شهر پیونگ یانگ قرار است فروردین ماه سال ۲۰۱۹ میلادی برگزار گردد و به همین منظور تور هفت روزه‌ای هم برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

بلیط ورودی این کنفرانس چیزی حدود ۳۳۰۰ یورو قیمت خواهد داشت و خریداران می‌توانند با صرف این هزینه، در فعالیت‌هایی نظیر اسکیت، بولینگ، تیر اندزی و خرید نیز شرکت کنند.

روز آخر این تور نیز به بازدید از شرکت نوشیدنی Daedonggang اختصاص خواهند داشت و بدنی شکل پایان کنفرانس بین المللی یاد شده رفم خواهد خورد.

در وبسایت این رویداد گفته شده است که کارشناسان بین المللی بلاکچین و ارز مجازی برای اولین بار در شهر پیونگ یانگ گره شمالی، کنار هم جمع خواهند شد تا دانش، چشم اندازشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و بتوانند در موقعیت‌های مختلف با هم همکاری کنند.

البته باید در نظر داشت که شهروندان اسرائیل، ژاپن و کره جنوبی اجازه‌ی شرکت در این مراسم را نخواهند داشت. علاوه بر این دولت کره جنوبی خاطرنشان کرده که هر شخص در صورت انتشار مطالبی خلاف شأن و مقام این کشور، مورد مواخذه قرار خواهد گرفت و اجازه چنین کاری به آنها داده نمی‌شود.

در قسمت دیگر همین وبسایت به نگرانی‌های کاربران درباره‌ی امنیت آنها اشاره شده و این کشور مدعی شده که جمهوری دموکراتیک خلق کره در واقع یکی از ایمن‌ترین کشور‌های جهان به شمار می‌رود.

تقریباً هفت سالی است که گزارش می‌شود کره‌ی شمالی به ارز مجازی علاقه دارد و کارشناسان مدعی شده‌اند این کشور قصد دارد بدین وسیله‌ راهی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا پیدا کند. به همین دلیل است که دانشگاه علوم و تکنولوژی پیونگ یانگ چند وقتی کارشناسان زیادی برای سخنرانی در این حوزه به دانشگاه دعوت می‌کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل