ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

آتش سوزی یک دوج وایپر در مسابقات درگ [تماشا کنید]

اگر قرار باید هدف یک راننده شرکت کننده در مسابقات درگ را از او بپرسیم قطعا سریعتر حرکت کردن و زودتر رسیدن به خطر پایان جواب او خواهد بود. برخلاف دیگر مسابقات که طول مدت ...

سید محمد سعید چاوشی
نوشته شده توسط سید محمد سعید چاوشی | ۶ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰

اگر قرار باید هدف یک راننده شرکت کننده در مسابقات درگ را از او بپرسیم قطعا سریعتر حرکت کردن و زودتر رسیدن به خطر پایان جواب او خواهد بود. برخلاف دیگر مسابقات که طول مدت برگزاری آن ها گاهی به ساعت کشیده می شود، درگ نهایت در چند ثانیه شروع و تمام می شود. این چند ثانیه به قدری نفس گیر است که واقعا قابل توصیف نیست و راننده ها برای بردن در این مسابقات در میلی ثانیه باهم رقابت می کنند. درگ نیز همانند دیگر مسابقات اتومبیل سواری خطرات خود را دارد فقط کافی است که شرایط کمی بد بیش برود و شانس با راننده ها یار نباشد آن موقع است که اتفاقات خطرناکی رخ خواهد داد.

دوج وایپر

همانطور که در ویدئوی ای که در ادامه قرار دارد خواهید دید شرایط برای دوج وایپر شرکت کننده در این مسابقه درگ در همان ابتدا به خوبی بیش نرفت و موقع لانچ دچار اختلال فراوان شد که همین باعث شد خودرو رقیب به راحتی جلو بیفتد، بعد از گذشت کمی از مسیر شاهد این هستیم که دودی از موتور دوج خارج می شود که آن را تبدیل به یک گلوله آتش در حال حرکت می کند. درست هنگامی که تصور می شود شرایط از این بدتر نخواهد شد روغن به لاستیک های عقب پاشیده شده و باعث می شود دوج از مسیر خود خارج شود و به سمت راست منحرف شود.

هنگامی که حادثه رخ می دهد دود تمام صحنه را فرا می گیرد و نیرو های امداد به سرعت در صحنه حاضر می شوند . بعد از گذشت مدت کوتاهی کمی مشخص می شود که راننده توانسته است از صحنه فرار کند و خوشبختانه صدمه ای به او وارد نشده است.

در انتها لازم به ذکر است با تعمیر کامل موتور، سیستم تعلیق و بادی کیت جدید می توان این دوج وایپر را دوباره به زندگی برگرداند اما باید دید صاحب آن چه برنامه ای برای این خودرو دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی