فردی با اسلحه پلاستیکی کنسول NES از بانک سرقت کرد

فردی با اسلحه پلاستیکی کنسول NES از بانک سرقت کرد

فردی در شهر ارموسییو کشور مکزیک با استفاده از اسلحه پلاستیکی کنسول NES دست به سرقت مسلحانه از بانک زد.

بعد از پایان گرفتن سرقت، کارکنان بانک با پلیس تماس گرفتند که پلیس شهر بعد از حضور در محل سرقت متوجه شد که اسلحه سارق در واقع تفنگ پلاستیکی کنسول NES بوده است!

او این تفنگ دوست داشتنی را با استفاده از نوار چسب پوشانده و همان‌طور که در عکس زیر می‌بینیم، این تفنگ در این حالت، ظاهری شبیه به یک اسلحه جدی دارد. رخ دادن این سرقت جدا از خنده‌دار بودن کل ماجرا یک نکته مثبت هم دارد و حداقل، حضور این اسلحه تقلبی باعث شده تا کسی آسیب نبیند.

کنسول NES

این فرد سارق با استفاده از نوار چسب به خوبی روی اسلحه را پوشانده و تنها می‌توان از روی ماشه قرمز NES Zapper را تشخیص داد. این فرد احتمالا از گیمرهای‌ دهه هشتاد میلادی بوده که روزگار مطابق با میلش پیش نرفته و مجبور شده تا از گجت‌های قدیمی خود برای سرقت از بانک استفاده کند. شاید اگر بین کارکنان بانک یک گیمر قدیمی وجود داشت، این سرقت شکل نمی‌گرفت.

این سارق در حال حاضر به خاطر ۱۵ جرم دیگر نیز تحت تعقیب پلیس قرار دارد و هنوز مشخص نیست که برای انجام چه تعدادی از این جرم‌ها از گجت‌های گیمینگ خود استفاده کرده است. بنابراین، دفعه بعدی که گرفتار یک سرقت مسلحانه شدید، با دقت به دست‌های سارق نگاه کنید!

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato