TCL از هدفون، ساندبار و تلویزیون‌های 8K پرده برداشت

TCL از هدفون، ساندبار و تلویزیون‌های 8K پرده برداشت

TCL از هدفون، ساندبار و تلویزیون‌های 8K پرده برداشت

TCL این بار عزم خود را برای ورود جدی به بازی ساندبار جزم کرده است. این شرکت سال گذشته ساندبارهای مجهز به دستیار صوتی «روکو» را معرفی کرده بود که هرگز رنگ بازار را به خود ندیدند.

ساندبارهای جدید کمپانی چینی در دو مدل آلتو ۵ و آلتو ۷ از راه رسیده اند. آلتو ۵ با طول ۳۱.۵ اینچی برای تلویزیون های بزرگتر از ۴۳ اینچ توسعه یافته در حالی که سایز ۳۶ اینچی آلتو ۷ آنرا با تلویزیون های بزرگتر از ۵۵ اینچ متناسب می سازد.

هردو ساندبار از اتصال بلوتوث پشتیبانی کرده و سه حالت مختلف فیلم، موزیک یا اخبار را برای پخش صوتی دارند. با پرداخت هزینه بیشتر می توانید مدل پلاس این ساندبارها با ساب ووفر بی سیم را را خریداری کنید. قیمت هیچ یک از این مدل ها اعلام نشده اما تا بهار سال آینده به بازار عرضه خواهند شد. ساندبار

چینی ها همچنین از توسعه تلویزیون های ۸K HDR خبر داده اند که در سایزهای مختلفی با حداقل قطر ۷۵ اینچ عرضه خواهند شد. تمامی این مدل ها به نرم افزار سبک روکو مجهز می شوند که توانای آپ اسکیل محتوای ۴K و ۱۰۸۰p را دارد. این محصولات همچنین به فناوری بک لایت Quantum Contrast بر پایه mini-LED و QLED مجهز می شوند که روشنایی و تراکم رنگ را بهبود می بخشد.

کمپانی TCL که تا کنون در حوزه تلویزیون، ساندبار و تلفن فعالیت داشت، با معرفی چهار مدل هدفون مختلف بازارهای جدیدی را هدف گرفته است.

محصولات جدید این شرکت بر اساس نیازهای مختلف توسعه یافته و در چهار گروه برونگرای اجتماعی (SOCL)، کاربران شهری (MTRO)، مشتاقان ورزش (ACTV) و علاقمندان به محصولات لوکس (ELIT) جای می گیرند.برنامه ریزی TCL برای عرضه این محصولات بدین ترتیب است که سه هفته دیگر ایرباد ها و مدل های توگوشی عرضه شده و هدفون های لوکس ELIT نیز تا اول تابستان به دست مشتریان می رسند.

TCL با معرفی این ابزارها به بازار شلوغ و پر رقابتی وارد شده اما با توجه به اعتبار و رشد اخیرش می تواند سهمی از آن را به خود اختصاص دهد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل