تیزر جدید هواوی پی 30 به ویژگی‌های این سری اشاره می‌کند [تماشا کنید]

تیزر جدید هواوی پی 30 به ویژگی‌های این سری اشاره می‌کند [تماشا کنید]

هواوی تیزری را با محوریت هواوی پی ۳۰ منتشر کرده که استفاده این گوشی از یک ماژول پریسکوپ برای زوم اپتیکال بالا را تایید می‌کند.

پیش از این هم تصویری گرفته شده با استفاده از دوربین این گوشی در شبکه اجتماعی چینی وبیو منتشر شده بود که نشان می‌داد هواوی پی ۳۰ پرو از دوربینی چهارگانه بهره‌مند خواهد بود. یکی دیگر از مواردی که طی این تیزر به آن پرداخته می شود به کیفیت بالای بلندگوهای این سری گوشی برمی‌گردد و ظاهرا باید منتظر حضور بلندگوهای استریو در این محصولات باشیم.

جلوه‌های سه بعدی حاضر در این ویدیو هم جالب هستند اما هنوز نمی‌توان تایید کرد که آیا به وجود قابلیت خاصی در پی ۳۰ اشاره می‌کنند یا خیر.در کل به نظر می‌رسد در گوشی‌های سری پی ۳۰ باید منتظر حضور فناوری اسکن سه بعدی چهره برای باز کردن قفل گوشی مانند چیزی که در میت ۲۰ پرو شاهد آن بودیم باشیم.

به طور کلی، گوشی‌های سری پی هواوی به طور مشخصی روی دوربین متمرکز هستند و بنابراین دور از انتظار نیست که انتظار عملکردی عالی از دوربین پی ۳۰ داشته باشیم. در حال حاضر هواوی تایید کرده که پی ۳۰ پرو به یک دوربین چهارگانه با قابلیت‌های پیشرفته زوم مجهز شده است. هواوی پی ۳۰ در تاریخ ۶ فروردین به طور رسمی رونمایی خواهد شد.

البته مدتی پیش جزییات احتمالی دوربین‌های هر ۳ مدل هواوی پی ۳۰ مشخص شده بود. بر اساس این جزییات می‌توان گفت جای فلش LED در سه مدل مختلف پی ۳۰ متفاوت بوده و ظاهرا تنها مدل پرو این محصول از دوربین چهارگانه بهره خواهد برد. همچنین با توجه به تصاویر منتشر شده محافظ گوشی‌های سری پی ۳۰ باید منتظر پشتیبانی آن‌ها از جک ۳.۵ میلی متری هدفون و خروجی USB-C هم باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato