به بهانه آخرین فیلم اونجرز؛ ۴۰ ایموجی از شخصیت‌های مارول به توییتر اضافه شد

به بهانه آخرین فیلم اونجرز؛ ۴۰ ایموجی از شخصیت‌های مارول به توییتر اضافه شد

هفته‌ی آینده، اکران آخرین فیلم سری اونجر یعنی Avengers: Endgame آغاز خواهد شد و توییتر سعی کرده خود را برای این اتفاق آماده کند. از این رو شبکه اجتماعی مذکور ۴۰ ایموجی از شخصیت‌های مارول را به پلتفرمش اضافه کرده است.

اونجرز

استودیوی مارول با هنرمند پاپ Truck Torrence همکاری کرده تا ۴۰ ایموجی جدید از کاراکتر‌های دنیای سینمایی مارول را به توییتر اضافه کند. در میان این ایموجی‌ها، شخصیت‌های معروفی نظیر آیرومن، هالک، کاپیتان آمریکا و شخصیت‌های فاز اول مارول دیده می‌شود.

علاوه بر این ایموجی‌های شخصیت‌های جدید فاز‌های بعدی دنیای سینمایی مارول نظیر اسپایدرمن، کاپیتان مارول، بلک پنتر، تانوس و حتی دستکش آهنی وی نیز قرار است به توییتر اضافه شود. شاید حضور کاراکتر‌های بامزه و فرعی فیلم تور بهمراه شخصیت کوین فایگی تهیه‌ کننده این سری فیلم‌ها به توییتر، از عجیب‌ترین تصمیمات مارول باشد.

اونجرز

البته این اولین باری نیست که پای کاراکتر‌های محبوب دنیای مارول به پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی و تلفن های هوشمند می‌آید چرا که دو سال پیش سامسونگ قراردادی با دیزنی امضا کرده بود تا اموجی واقعیت افزوده این شخصیت‌ها را به گوشی هایش اضافه کند. جالب اینجاست که چندی پیش شخصیت منفی فیلم Avengers: Infinity War یعنی تانوس نیز با یک به بازی محبوب فورتنایت اضافه شده بود.

از سوی دیگر، این سری فیلم‌ها و شخصیت‌هایشان تاثیر زیادی در فرهنگ عامه جهان گذاشته‌اند و طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده. به صورتی که بسیاری از کاربران پس از پایان قسمت قبلی اونجرز دچار ناراحتی افسردگی شده بودند.

اونجرز

شاید به همین خاطر باشد که این فیلم مورد انتظارترین فیلم سال باشد و توانسته باشد رکورد پیش فروش بلیط فیلم‌های سینمایی را بشکند. آخرین فیلم سری اونجرز یعنی Avengers: Endgameقرار است چهارم تا ششم اردیبهشت ماه اکران شود اما طرفداران این سری فیلم‌ها می‌توانند تا آن زمان، با این ۴۰ ایموجی خود را سرگرم کنند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato