با دنیای خشن Days Gone بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

با دنیای خشن Days Gone بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

با دنیای خشن Days Gone بیشتر آشنا شوید [تماشا کنید]

در حالی که تنها چند روز تا انتشار رسمی بازی Days Gone باقی مانده، تریلر جدیدی از این عنوان مورد انتظار منتشر شده که به توصیف محیط آن می‌پردازد.

همان‌طور که احتمالا می‌دانید، تنها فریکرها دشمنان شما در Days Gone نخواهند بود و یکی از خطرات اصلی کاراکتر اصلی بازی یعنی سینت جان، محیط ترسناکی که در آن حضور داریم است. در هر گوشه‌ای از نقشه بازی، خطرات مختلفی پنهان شده‌اند که انتظار او را می‌کشند. ممکن است از فاصله‌ای بسیار دور مورد حمله اسنایپرها قرار بگیرید یا جمعی از راه‌زنان به شکلی کاملا ناگهانی به شما حمله کنند.

جدا از این ها، Days Gone دارای چرخه آب و هوایی هوشمند خواهد بود. به این معنا که با گذشت زمان، ممکن است به طور کاملا ناگهانی با بارش برف یا باران روبرو شوید و همین موضوع روی گیم‌پلی بازی هم تاثیر زیادی را خواهد گذاشت.

دنیای Days Gone در بسیاری از موارد به شکل غیر منتظره‌ای خشن خواهد بود. حیوانات وحشی زیادی انتظار حمله به شما را می‌کشند و محیط بازی پر شده از فریکرهای گوناگونی که هر کدام از آن‌ها، قدرت منحصر به‌فردی برای از پای در آوردن جان دارند. برای مثال، اسکریمرها از جیغ زدن برای صدا کردن سایر زامبی‌ها استفاده می‌کنند تا کار جان برای فرار از محیط سخت‌تر شود. در این بازی حتی از دست حیوانات هم در امان نخواهید بود و ممکن است با خرس یا کلاغ‌های جهش یافته روبرو شوید.

در این میان گروه‌های انسانی مختلفی در Days Gone وجود دارند. مثلا ریپرزها انسان‌هایی با هوش کامل هستند که مانند فریکرها لباس پوشیده و البته به خاطر هوش بیشتر خود، راهکارهای بهتری را برای مبارزه با شما انتخاب خواهند کرد. آن‌ها تشکیلات مختص به خودشان را دارند که فرآیند درگیری را سخت‌تر از همیشه می‌کند.

بازی Days Gone در تاریخ ۶ اردیبهشت به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل