پیشرفته ترین پهپاد DJI معرفی شد؛ با Storm آشنا شوید [تماشا کنید]

پیشرفته ترین پهپاد DJI معرفی شد؛ با Storm آشنا شوید [تماشا کنید]

کمپانی چینی DJI بزرگترین تولید کننده پهپاد دنیاست که انواع محصولات آن توسط افراد مختلف از کاربران عادی گرفته تا فیلم سازان هالیوودی استفاده می شوند. حالا به نظر می رسد این شرکت در سکوت خبری مشغول توسعه پهپادی بوده که انقدر پیشرفته (و احتمالا گرانقیمت) است که فعلا حتی امکان خریدش هم وجود ندارد. در عوض پهپاد جدید DJI همراه یک کامیون و تیم متخصص برایتان ارسال می شود تا گروه کار فیلم برداری را برایتان انجام دهد.

این پهپاد به همراه یک کامیون و تیم متخصص برای مشتریان ارسال می شود

بنا به گفته سایت DroneDJ، این پهپاد در یک ویدئو یوتیوبی معرفی شده که خیلی ها هنوز هم از آن بی خبر هستند، اما مدارکی مبنی بر واقعی بودنش در وبسایت چینی DJI موجود است. با توجه به اطلاعات به دست آمده از ویدئو معرفی این محصول با پهپادی بسیار قدرتمند مواجهیم که قادر به جابجایی دوربین و وسایل با حداکثر وزن ۱۸ کیلوگرم است. این موضوع امکان جابجایی تجهیزات حرفه ای فیلم برداری مانند سیستم لرزشگیر رونین دو، دوربین فیلم برداری حرفه ای مانند Arri Alexa LF به همراه لنز سینمایی و سیستم های فوکوس بی سیم DJI را فراهم می کند.

پهپاد جدید DJI
پهپاد جدید DJI قادر به حمل تجهیزات بسیار سنگین و حرفه ای سینمایی است

همانطور که در ویدئو پیداست این پهپاد بسیار درشت تر و قوی از مدل ۵ هزار دلاری Matrice 600 به نظر می رسد که در مقایسه تنها قادر به حمل ۶ کیلوگرم بار است. پهپاد جدید DJI همچنین ۱۵ کیلومتر بر ساعت سرعت بیشتری دارد و قادر به پرواز با حداکثر سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت است. در وبسایت DJI آمده این پهپاد امکان ۱۵ دقیقه پرواز با بار ۱۲ کیلوگرمی را دارد که البته احتمالا بستگی به باتری های مورد استفاده خواهد داشت.

قیمت پهپاد جدید DJI هم احتمالا بسیار بالا خواهد بود زیرا سیستم رونین دو مورد استفاده در آن به تنهایی بیش از هشت هزار دلار ارزش دارد و پهپادهای هم رده مانند xFold Dragin X12  هم ۳۰ هزار دلار به بالا قیمت خورده اند. البته همانطور که گفته شد پهپاد جدید DJI فعلا تنها از طریق سرویس DJI استودیو قابل استفاده است.

گفتنیست DJI استودیو اتفاق جدیدی نیست و حداقل دو سالی هست با فیلم سازان آسیایی همکاری می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato