جدیدترین اخبار و مقالات دنیای بازی و سینما در ویجیاتو

تردد دوچرخه‌سواران بیدود در خط ویژه مجاز شد

دوچرخه‌سواران بیدود از این به بعد می‌توانند در خط ویژه اتوبوسرانی تهران، دوچرخه سواری کنند. اینطور که «محمد کاظمی» مدیر بازاریابی بیدود به دیجیاتو می‌گوید دوچرخه سواری برای کاربران بیدود در تمامی خطوط ویژه اتوبوسرانی مناطق شهر آزاد است و تنها محدودیت آنها تردد در اتوبان‌هاست.

بر اساس اعلام بیدود دوچرخه سواران این اپلیکیشن می‌توانند از امروز در خطوط ویژه BRT تردد کنند. سرهنگ «سید مسلم موسوی» جانشین معاونت اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در این مورد گفته است که تردد استفاده کنندگان از دوچرخه های اشتراکی بیدود در خطوط BRT با رعایت احتیاط مجاز است:

«با توجه به تعدد پارکینگ های این سرویس در مرکز شهر، این مسئله می تواند تردد دوچرخه سواران را در مناطق نزدیک به این خطوط تسهیل کند.»

بیدود در خط ویژه

کاظمی در این مورد به دیجیاتو می‌گوید که با پیگیری‌های بیدود و همکاری پلیس راهور ناجا، شهرداری و اتوبوسرانی تهران، این امکان برای دوچرخه سواران دوچرخه‌های اشتراکی فراهم شده است تا بتوانند در مسیرهای امن‌تری تردد داشته باشند:

«این موضوع با رانندگان اتوبوس‌های BRT هم هماهنگ شده است تا آنها از تردد دوچرخه سواران اطلاع داشته باشند.»

گفتنی‌ست بیدود سامانه دوچرخه سواری اشتراکی است که کاربران آن می‌توانند از دوچرخه‌های سطح شهر استفاده کنند و پس از استفاده دوچرخه را در محل مناسبی مانند پیاده روها بگذارند تا کاربران بعدی از آن استفاده کنند.

برچسب ها

مطالب مرتبط

رویای هوای پاک در تهران؛ بیدود به طور رسمی آغاز به کار کرد

بیدود به صورت رسمی وارد خیابان‌های تهران شد. در مراسم رونمایی از دوچرخه‌های هوشمند اشتراکی بیدود که صبح امروز در شهرک غرب برگزار شد «رسول کشت‌پور» شهردار منطقه دو تهران و «بشیر حجت نظری» عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران هم در کنار مدیران استارت‌آپ بیدود حاضر شدند تا حدود ۱۲۰ دستگاه... ادامه مطلب

آشنایی با استارتاپ بیدود در الکامپ ۹۷

غرفه‌شان را بر خلاف بسیاری از استارتاپ‌ها در فضای باز نمایشگاه برپا کرده‌اند. دلیل این موضوع را با یک نگاه سریع متوجه می‌شوید: تعداد زیادی دوچرخه نارنجی که دور تا دور غرفه پارک شده تا بازدیدکنندگان بتوانند آن‌ها را از نزدیک ببینند و امتحان کنند.«بیدود» از آن استارتاپ‌هایی است که نمی‌توان به سادگی از کنار... ادامه مطلب

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود
x