همکاری ایرانسل و هوآوی در ارائه گوشی‌ هوشمند اقتصادی

همکاری ایرانسل و هوآوی در ارائه گوشی‌ هوشمند اقتصادی

ایرانسل با همکاری هوآوی گوشی‌ مدل Y5 Lite این شرکت را به صورت باندل‌هایی مخصوص برای مشترکین عرضه می‌کند که در آن یک عدد سیم کارت دائمی ایرانسل به همراه بسته‌های متنوع اینترنت تعیبه شده است.

آنطور که روابط عمومی ایرانسل گزارش می‌دهد، این اپراتور با هدف در اختیار گذاشتن همزمان سرعت و تکنولوژی با قیمت اقتصادی برای مردم، این همکاری را آغاز کرده و قصد دارد که اینترنت پرسرعت ایرانسل را روی گوشی مدل Y5 Lite که قابلیت پشتیبانی از سرعت ۴G را نیز دارا است به مردم عرضه کند. در طرح جدید مشارکت ایرانسل و هوآوی بسته‌های اینترنتی متنوعی نیز برای سیم‌کارت‌های دائمی در نظر گرفته شده است.

افرادی که در این طرح از طریق درگاه‌های فروش ایرانسل اقدام به خرید گوشی هواوی Y5 Lite کنند، همراه با آن یک عدد سیم‌کارت دائمی ایرانسل، ۲۰ گیگابایت اینترنت برای ماه اول و ۱۲ گیگابایت اینترنت برای ۶ ماه بعد (ماهانه ۲ گیگابایت) نیز دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، مشترکانی که تا ۶ ماه بعد از راه اندازی سیم کارت ایرانسل در شبکه فعال باقی بمانند، به طور خودکار در قرعه کشی بسته‌های ۱۰۰ گیگابایتی سالانه شرکت داده خواهند شد.

همچنین شایان ذکر است ایرانسل تاکید کرده که با هر کدملی امکان ثبت و خرید یک بسته گوشی هواوی Y5 Lite و سیم کارت دائمی ایرانسل امکان پذیر است. این گوشی باندل شده با قیمت ۱ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان عرضه خواهد شد. گوشی‌ Y5 از طریق درگاه فروش آنلاین ایرانسل به نشانی فروشگاه اینترنتی ایرانسل و یا از طریق تماس با شماره ۶۰۰ از شماره‌های ایرانسلی، یا تماس با شماره ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از شماره‌های غیر ایرانسلی، در دسترس است.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato