همه چیز درباره آیفون 13
یوتیوبرهای شناخته شده دنیا در هر دقیقه چند دلار درآمد دارند؟

یوتیوبرهای شناخته شده دنیا در هر دقیقه چند دلار درآمد دارند؟

موفق ترین خالقان محتوا در یوتیوب میتوانند با انتشار مستمر ویدیو از موضوعات مختلف (از اسباب بازی های محبوب شان گرفته تا اظهار نظر در مورد جدیدترین بازی های ویدیویی) میلیون ها دلار پول در بیاورند.

از جمله نام های مطرح و البته پولساز در یوتیوب میتوان به PewDiePie، لوگان پل و اشخاصی مانند آنها اشاره کرد که زندگی شان از راه ویدیو ساختن برای یوتیوب می گذرد. متوسط درآمد هر کدام از این یوتیوبرها در سال گذشته برابر با ۱۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

چندی پیش وبسایت فوربس اسامی ۱۰ یوتیوبر پردرآمد دنیا را منتشر کرد و حالا فردی به نام پتی وید با استفاده از همین فهرست درآمد هر کدام از این افراد در هر دقیقه را محاسبه کرده است. نتیجه شاید شما را شگفت زده کند اما برخی از شناخته شده ترین خالقان محتوا در یوتیوب در هر دقیقه بیش از ده هزار دلار درآمد دارند.

در ادامه نگاهی میاندازیم به فهرست تهیه شده توسط پتی وید.

Jacksepticeye

درآمد هر دقیقه: ۱۰۷۵.۵۷ دلار

درآمد سال ۲۰۱۸: ۱۶ میلیون دلار

این کاربر نخستین بار زمانی به شهرت رسید که PewDiePie در یکی از ویدیوهای سال ۲۰۱۳ خود از وی نام برد. کانال او حول مقوله بازی های ویدیویی به همراه تفسیر فعالیت دارد.

Markiplier

درآمد هر دقیقه: ۱۳۹۳.۴۱ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۷.۵ میلیون دلار

Markiplier یکی دیگر از یوتیوبرهایی است که به خاطر تفسیرهایش در مورد بازی های ویدیویی شناخته می شود اما او این اواخر به کمدی هم روی آورده است. این یوتیوبر به خاطر موهای صورتی رنگ و ویدیوهای سرشار از رنگش شناخته می شود. او گاهی اوقات سبیل هایش را هم به رنگ صورتی در می آورد.

DanTDM

درآمد هر دقیقه: ۱۴۸۷.۷۴ دلار 

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۸.۵ میلیون دلار

این یوتیوبر به خاطر تهیه محتواهای ویدیویی حول بازی ماینکرفت به شهرت رسید اما از آن زمان تاکنون او کارش را توسعه داده و حالا نقدهای روزانه اش بازی های مختلفی را شامل می شود.

PewDiePie

درآمد هر دقیقه: ۳۳۱۹.۷۱ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۵.۵ میلیون دلار

PewDiePie به خاطر تفسیرهایش حین انجام بازی های ویدیویی شناخته می شود. محتوای او حالا میم های اینترنتی و ویدیوهای پربیننده فضای وب را هم شامل می شود. این یوتیوبر همچنین تاریخچه ای طولانی در اظهارنظرهای نژادپرستانه دارد و زمانی یوتیوب او را به خاطر این مساله جریمه کرده است.

Ryan ToysReview

درآمد هر دقیقه: ۵۲۰۴.۹۲

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۲۲ میلیون دلار

Ryan ToysReview کانالی برای کودکان با هنرنمایی رایان ۸ ساله است که همراه اعضای خانواده اش کلکسیون اسباب بازی هایش را به نمایش می گذارد.

VanossGaming

درآمد هر دقیقه: ۶۵۳۸.۵۱

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۷ میلیون دلار

VanossGaming از مفسران حوزه گیمینگ است اما آنچه باعث تمایزش از دیگران می شود لحظات جالب و سرگرم کننده ایست که همزمان با بازی کردن او رقم می خورند و پیش روی مخاطب قرار داده می شوند.

Jake Paul

درآمد هر دقیقه: ۸۵۱۱.۱۴ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۲۱.۵ میلیون دلار

جیک پل کارش را از اپ واین شروع کرد و در ادامه مخاطبانش را به صفحه یوتیوبش هدایت کرد تا از این پلتفرم شاهد شیرین کاری ها و شوخی هایش باشند.

Jeffree Star

درآمد هر دقیقه: ۱۰۰۷۷.۹۹ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۸ میلیون دلار

این یوتیوبر از زمان مای اسپیس در عرصه حضور داشته. او یک آرایشگر است و کارش نقد و بررسی لوازم آرایش و آموزش این حرفه در یوتیوب است. او در این ویدیوها محصولات آرایشی برند خود با نام Jeffree Star Cosmetics را هم تبلیغ می کند.

لوگان پل

درآمد هر دقیقه: ۱۱۶۸۸ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۱۴.۵ میلیون دلار

او که از ستاره های سابق پلتفرم واین است از جمله جنجالی ترین چهره های یوتیوب به شمار می رود که البته محبوبیت زیادی هم نزد دنبال کنندگانش دارد. درست مانند جیک پل برادرش، لوگان نیز ویدیوهایی در مورد شیرین کاری ها، شوخی ها و چالش های دیوانه وارش منتشر می کند. او چندی پیش اعلام کرد که مقابل یک یوتیوبر دیگر به نام KSI در رینگ بوکس حاضر می شود تا با هم مبارزه کنند.

Dude Perfect

درآمد هر دقیقه: ۸۵۰۲۶.۷۸ دلار

درآمد در سال ۲۰۱۸: ۲۰ میلیون دلار

این کانال شامل چند یوتیوبر می شود که به خاطر ویدیوهایش مختلف از ترفندهای جالبشان شهرت دارند و جالب اینکه در ویدیوهای تولیدی شان اغلب از ورزشکاران مطرح دعوت می کنند تا در کنارشان حضور داشته باشند. این کانال در ادامه به سمت کمدی کشیده شد.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato