همه چیز درباره آیفون 12

آمار جستجوی گوگل در سال 2019 منتشر شد؛ سال ابرقهرمانان

با نزدیک شدن به پایان سال 2019 میلادی، گوگل مروری بر ترندهای جستجو بین کاربران داشته و نشان داده که ابرقهرمانان نقش پررنگی در جستجوی گوگل ایفا کرده اند.

آمار جستجوی گوگل هر سال بر اساس اطلاعات گوگل ترندز جمع آوری می شود. طبق این آمار، سال 2019 سال ابرقهرمانان بوده؛ چه قهرمانان دنیای مارول و چه قهرمانان دنیای واقعی. ویدیوی تأثیرگذار گوگل با این جملات شروع می شود:

در طول تاریخ، زمانی که تردید حکم فرماست، همه به دنبال قهرمانان هستند. در سال 2019 جستجو برای قهرمانان اوج گرفت.

بین بیشترین جستجوها در سال 2019، آیفون 11 در رده پنجم قرار دارد. سه جایگاه بعدی به ترتیب به گیم آو ترونز، اونجرز: اندگیم و جوکر اختصاص پیدا کرده است و پس از آن هم کلیسای نوتردام دیده می شود. همان طور که می دانید کلیسای نوتردام پاریس در تاریخ 15 آوریل سال جاری در آتش سوخت.

در بخش جستجوی افراد شاهد حضور نیمار در رتبه دوم هستیم. بیلی ایلیش، خواننده معروف آمریکایی و گرتا تونبرگ، نوجوان جنجالی این روزهای جهان نیز در رتبه های ششم و هفتم دیده می شوند.

در سال 2019 بیشترین جستجوهای سینمایی به فیلم اونجرز: اندگیم اختصاص دارد. پس از آن به ترتیب جوکر، کاپیتان مارول، توی استوری 4، آکوامن، روزی روزگاری در هالیوود، فروزن 2، گرین بوک، شیر شاه و علاءالدین را می بینیم. سه جایگاه اول سریال های تلویزیونی بر اساس جستجوی کاربران هم به گیم آو ترونز، استرنجر تینگز و چرنوبیل اختصاص یافته است.

در پایان ویدیو، گوگل می گوید:

به افتخار تمام افرادی که از توان خود برای نیرو بخشیدن به دیگران استفاده می کنند. جستجو را ادامه دهید.

فهرست کامل ترندهای جستجوی گوگل در سال 2019 را می توانید در این لینک ببینید. آمار به شکل جهانی یا به تفکیک کشورها قابل مشاهده است، اما متأسفانه اثری از نام کشورمان در این لیست به چشم نمی خورد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟