استعداد عجیب یوتیوبر هندی برای کشیدن نقاشی خودرو با پینت [تماشا کنید]

پیش از ظهور فوتوشاپ و دیگر نرم افزارهای پیشرفته ویرایش تصویر، برنامه پینت (Paint) مایکروسافت یکی از ابزارهای ساده اما مفید برای پیاده سازی طرح های گرافیکی بود. اگر با این برنامه کار کرده باشید، حتما می دانید که رابط کاربری آن بدور از هر گونه پیچیدگی بوده و تنها چند ابزار ابتدایی برای ویرایش تصویر یا کشیدن نقاشی وجود دارد.

اگر چه مایکروسافت پینت اکنون هیچ حرفی برای گفتن در برابر نرم افزارهای پیشرفته ای چون ادوبی فوتوشاپ ندارد، اما هنوز هم هستند افرادی که به این برنامه علاقه مند بوده و با استفاده از آن نقاشی های جالب و درخور تحسینی خلق می کنند.

کشیدن نقاشی خودرو با پینت

گرداننده کانال یوتیوبی BeingNandish یکی از این افراد است که از سال 2012 ایده های خود را با پینت اجرا می کند. او اکنون در این کار بسیار مهارت پیدا کرده و از طریق ابزارهای ساده پینت نقاشی خودروهای معروف جهان را به راحتی آب خوردن می کشد.

خالق نقاشی های کانال BeingNandish اهل هندوستان است، به همین خاطر در بین آثار وی نقاشی هایی از محصولات تاتا، جگوار و لندرور به چشم می خورند. آئودی R8، داج چلنجر و چند مدل دیگر از پورشه و ب ام و دیگر آثار این فرد هنرمند را تشکیل می دهند.

اما یکی از جالب ترین نقاشی های موجود در کانال مذکور به لامبورگینی هوراکان مربوط می شود. همانطور که در ویدیوی ضمیمه شده می توانید مشاهده فرمایید، هنرمند هندی تنها با اتکا بر خطوط ساده و دیگر ابزارهای ابتدایی نرم افزار پینت، نقاشی نمای جلوی این اتومبیل اسپرت پرطرفدار را خلق می کند.

اگر چه به لحاظ جزئیات نقاشی های BeingNandish در سطح بالایی قرار ندارند، اما با توجه به قابلیت های مایکروسافت پینت باید خلاقیت و مهارت وی را ستود، به ویژه اینکه این فرد در عرض تنها چند دقیقه آثار خود را می آفریند. در ادامه می توانید بازآفرینی لکسس LX570 را نیز تماشا نمایید.

گفتنی است در سال های اخیر به لطف نرم افزارهای پیشرفته ای چون فوتوشاپ، برخی به تیونینگ مجازی و ایجاد تغییرات ظاهری در خودروها می پردازند. برای نمونه تیونینگ مجازی دنا یکی از موارد این چنینی است که به واسطه اندکی بازی با فوتوشاپ حاصل شده است.

تیونینگ دنا

تور کیش

مطالب مرتبط

تسلا با آپدیت نرم افزاری استریم یوتیوب را به خودروهای خود اضافه می کند

نمایشگر بسیار بزرگ سیستم اینفوتینمنت، یکی از وجوه تمایز کابین محصولات تسلا با دیگر خودروها به شمار می رود. ابعاد این نمایشگر پتانسیل های بالایی ایجاد کرده و خودروساز آمریکایی گهگاه با ارایه آپدیت های نرم افزاری، قابلیت های جدیدی به آن اضافه می کند.پشتیبانی از یوتیوب جدیدترین قابلیتی است که بزودی به سیستم اینفوتینمنت... ادامه مطلب

بررسی یک اثر هنری؛ 5 نکته ظریف در طراحی شلبی کبرا توسط دیوید کیمبل

دیوید کیمبل (David Kimble) نامی است که شاید این به گوشتان آشنا نباشد، اما اگر از خوانندگان همیشگی Motor Trend و یا Road & Track باشید احتمالاً با آثار چاپ شده وی در این مجلات  برخورد کرده اید. وی به واسطه هنر ، در طرح های خود جزئیاتی را به نمایش می گذارد که حتی دوربین... ادامه مطلب

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟