ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مدیریت ارتباطات و برگزاری جلسات آنلاین با سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت

شیوع بیماری مربوط به ویروس کرونا سبب شده است بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای حفظ سلامتی کارکنان خودشان، نیاز به استفاده از ظرفیت دورکاری پرسنل را بیش از پیش احساس کنند. شرکت ارتباطات ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۵

شیوع بیماری مربوط به ویروس کرونا سبب شده است بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای حفظ سلامتی کارکنان خودشان، نیاز به استفاده از ظرفیت دورکاری پرسنل را بیش از پیش احساس کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان بزرگترین اپراتور ارائه‌دهنده خدمات اینترنت بی‌سیم در کشور و به منظور تجهیز سازمان‌ها و شرکت‌ها به زیرساخت یکپارچه مدیریت ارتباطات و برگزاری جلسات آنلاین، با تکیه بر دانش و امکانات زیرساختی و مرکز داده خود، سرویس ویدیو کنفرانس (تیم‌تاک مبین‌نت) را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار داده است.

سرویس ویدیو کنفرانس (تیم‌تاک مبین‌نت) امکان مدیریت سیکل کامل همکاری با تمامی اعضا، از جمله مذاکرات و صحبت‌های روزانه، به اشتراک‌گذاری اطلاعات، برگزاری جلسات آنلاین، ایجاد و مدیریت گروه‌های مختلف را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها فراهم می‌کند. شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند کلیه ماژول‌ها و یا فقط یکی از امکان‌های سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت را انتخاب و دریافت کنند.

لازم به ذکر است که پشتیبانی از این سرویس، توسط اپراتورهای اختصاصی و به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته انجام می‌شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت و خرید این سرویس می‌توانید به آدرس http://mobinnet.ir/videoconference مراجعه یا با شماره 83869800-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین شماره تماس مربوط به پشتیبانی سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت 83869700-021 است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی