با نصب اپلیکیشن DreamLab روی گوشی به کشف درمان کرونا کمک کنید

دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای دستیابی به درمان و واکسن کرونا هستند. اگر می‌خواهید در مبارزه با این ویروس کشنده نقشی داشته باشید، می‌توانید اپلیکیشن DreamLab را روی گوشی خود نصب کنید تا محققان از قدرت آن برای تحقیقات خود استفاده کنند.

بنیاد ودافون در حال همکاری با پزشکان و محققان امپریال کالج لندن برای سرعت بخشیدن به تحقیقات مربوط به کووید-19 است. بنیاد ودافون از اپلیکیشن DreamLab برای این کار استفاده می‌کند، اپلیکیشنی که برای کمک به تحقیقات درباره درمان انواع سرطان در سال 2015 راه‌اندازی شد. با توجه به این موضوع که این اپلیکیشن چندین سال فرصت داشته ویژگی‌ها و زیرساخت‌های خود را بهبود دهد، استفاده موقتی از آن برای مبارزه با کووید-19، اقدام مناسبی به نظر می‌رسد.

اپلیکیشن DreamLab از قدرت محاسباتی گوشی‌های هوشمند برای تحلیل اطلاعات پیچیده استفاده می‌کند. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که کاربر خوابیده و تاثیر این اپلیکیشن روی عملکرد گوشی خود را حس نمی‌کند. این توانایی محاسباتی اضافه که برنامه ایجاد می‌کند، امکان دسترسی دانشمندان به قدرت پردازشی موردنیاز برای شناسایی داروهای موجود و مولکول‌های مبتنی بر مواد غذایی که می‌توانند به بیماران کمک کنند را فراهم می‌سازد.

اپلیکیشن DreamLab

با افزایش کاربران این برنامه، قدرت بیشتری در اختیار دانشمندان قرار می‌گیرد و سرعت کشف درمان کرونا بالاتر می‌رود. اگر می‌خواهید در این زمینه نقشی داشته باشید، تنها کافیست قبل از خواب گوشی اندرویدی یا آیفون خود را به شارژ وصل کنید و این برنامه را روی آن اجرا کنید. برای نصب این برنامه نیازی نیست کاربر ودافون باشید و می‌توانید آن را در هر کجایی که هستید دانلود و روی دستگاه خود نصب کنید.

اپلیکیشن DreamLab به صورت خودکار در پس زمینه اجرا می‌شود و زمانی که شروع به استفاده از گوشی خود کنید، متوقف خواهد شد. در صورتی که به اینترنت وای فای وصل باشید، پردازش داده‌های پس زمینه از آن استفاده خواهد کرد. آنطور که توسعه دهنده می گوید در صورتی که اپ هر شب ۶ ساعت در گوشی اجرا شود، حجم داده مصرفی ماهیانه آن از ۵۰۰ مگابایت فراتر نخواهد رفت.

جهت دریافت برنامه DreamLab برای گوشی اندرویدی خود به این لینک و برای آیفون به این لینک مراجعه کنید.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟