با بهترین سایت‌های تبدیل فرمت آنلاین آشنا شوید

برنامه‌های زیادی به عنوان مبدل فرمت وجود دارند، با این حال می‌توانید به صورت آنلاین نیز چنین کاری را انجام دهید. در این مطلب بهترین سایت‌های تبدیل فرمت آنلاین برای انواع فایل را معرفی می‌کنیم.

این امکان وجود دارد یک فایل دریافت کنید که فرمت آن مناسب شما نباشد و به همین دلیل به دنبال تبدیل فرمت باشید. شما می‌توانید این کار را به صورت آفلاین یا آنلاین انجام دهید. سایت‌های زیادی برای تبدیل فرمت آنلاین عکس، فایل‌های صوتی و فیلم وجود دارند و می‌توانید توسط آن‌ها فرمت اسناد را نیز تغییر دهید.

در این مطلب قصد داریم بهترین سایت‌های رایگان تبدیل فرمت آنلاین را معرفی کنیم که با استفاده از ابزارهای متنوع، امکان تغییر فرمت فایل‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کنند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

hamrah-mechanic

Online-Convert.com

تبدیل فرمت آنلاین

پیش از اینکه شروع به تبدیل فرمت فایل خود کنید، می‌توانید فرمت‌های قابل پشتیبانی توسط این سایت را بررسی کنید. در پایین صفحه اصلی یک بخش کوچک وجود دارد که می‌توانید در آن فرمت ابتدایی و نهایی خود را وارد کرده و با کلیک روی گزینه Go، به پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از چنین کاری پی ببرید، در زیر این بخش تبدیل فرمت‌های محبوب نیز قرار گرفته‌اند.

در صفحه اصلی مبدل‌های مختلف به چشم می‌خورند که برای مثال می‌توان به مبدل فایل‌های صوتی، عکس، فیلم و کتاب الکترونیکی اشاره کرد. در هر کدام از این باکس‌ها یک نوار قرار گرفته که با باز کردن آن، می‌توانید فرمت نهایی مورد نظر خود را پیدا کنید. با این کار به یک صفحه جدید می‌روید که در آن می‌توانید فایل خود را آپلود یا اینکه URL آن را وارد کنید. در نهایت با کلیک روی گزینه «Convert File»، تبدیل فرمت انجام می‌شود و فایل نهایی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

Convert.Files

تبدیل فرمت آنلاین

این سایت از فرمت‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند و می‌توانید انواع فایل را در آن آپلود کرده و خروجی بگیرید. Convert.Files امکان تغییر فرمت فایل‌های مختلف شامل اسناد، کتاب الکترونیکی، فیلم، عکس و فایل‌های صوتی را برای شما فراهم می‌کند. در این سایت ابتدا باید فایل خود را آپلود کنید و سپس فرمت آن به صورت خودکار شناسایی می‌شود.

مقابل بخش فرمت ورودی، فرمت خروجی قرار گرفته که می‌توانید در آن فرمت مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید فایل مورد نظر خود را تبدیل کرده و دانلود کنید یا اینکه با انتخاب گزینه‌ مربوطه، لینک دانلود را درون ایمیل خود دریافت کنید. با اتمام تبدیل فرمت، روی لینک کلیک کنید تا فایل جدید دانلود شود.

Convertio

تبدیل فرمت آنلاین

اگر می‌خواهید با سرعت بالا فرمت فایل‌های موجود در کامپیوتر، دراپ باکس یا گوگل درایو را تبدیل کنید یا با URL دست به چنین کاری بزنید، سایت Convertio را بررسی کنید. فایل مورد نظر خود را درون سایت آپلود کرده و سپس نوع آن مانند تصویر، اسناد و کتاب الکترونیکی انتخاب کنید. یکی از ویژگی‌های کاربردی این سایت، امکان تبدیل همزمان چندین فایل به صورت همزمان است که برای این کار باید روی گزینه «Add More Files» کلیک کنید.

پس از آپلود فایل و انتخاب نوع فرمت خروجی، با کلیک روی دکمه «Convert» می‌توانید روند را مشاهده کنید و همچنین حجم آن نیز به نمایش گذاشته می‌شود. در نهایت با کلیک روی گزینه دانلود، هر یک از فایل‌های جدید را دریافت کنید. امکان دانلود فایل ZIP حاوی تمام تبدیل‌ها نیز برای شما در این سایت فراهم شده که کاربردی است.

Zamzar

تبدیل فرمت آنلاین

Zamzar یکی از بهترین سایت‌های تبدیل فرمت آنلاین محسوب می‌شود که از ۱۱۰۰ نوع تبدیل فایل پشتیبانی می‌کند. در صفحه اصلی محبوب‌ترین تبدیل فرمت‌ها قرار گرفته که می‌توانید به صورت مستقیم یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. شما می‌توانید در این سایت فایل مورد نظر خود را آپلود کرده یا لینک آن را وارد کنید.

این سایت در مقایسه با نمونه‌های قبلی یک تفاوت بزرگ دارد که آن، وارد کردن اجباری ایمیل برای دریافت فایل جدید است. در Zamzar یک اینباکس برای کاربر در نظر گرفته شده که می‌تواند تبدیل‌های خود را مدیریت کند، البته برای چنین قابلیتی باید هزینه پرداخت کرد. اگر مشکلی با وارد کردن ایمیل برای تبدیل فرمت آنلاین ندارید، Zamzar را امتحان کنید.

FileZigZag

تبدیل فرمت آنلاین

FileZigZag یک سایت تبدیل فرمت آنلاین مبتنی بر ایمیل مشابه با Zamzar است. این سایت از اسناد، فایل‌های صوتی، عکس و ویدیو پشتیبانی می‌کند. فایل مورد نظر خود را آپلود کرده و فرمت خروجی را انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را وارد و سپس روی گزینه «Convert» کلیک کنید. پس از دریافت ایمیل، با دنبال کردن لینک می‌توانید به فایل جدید دست پیدا کنید.

پس از تبدیل فایل شما، FileZigZag چندین گزینه در اختیارتان قرار می‌دهد. برای مثال شما می‌توانید فایل خود را از سرورهای آن‌ حذف کنید، البته چنین کاری پس از سه روز به صورت خودکار انجام خواهد شد. علاوه بر این امکان آپلود فایل تبدیل شده درون حافظه ابری نیز برای کاربران فراهم شده است.

 FreeFileConvert

تبدیل فرمت آنلاین

FreeFileConvert از ۸۷۰۰ ترکیب تبدیل فایل پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر فرمت فایل شما چندان شناخته شده نیست، سری به این سایت بزنید. شما می‌توانید به صورت همزمان ۵ فایل را در این سایت تبدیل کنید، البته نوع آن‌ها باید یکسان باشد. فایل خود را آپلود کنید و نوار مربوط به فرمت خروجی به صورت خودکار بهترین پیشنهادات را در اختیارتان قرار می‌دهد. در نهایت روی گزینه «Convert» کلیک کرده و فایل نهایی را دانلود کنید.

در این سایت شما می‌توانید فرمت فایل‌های مختلف مانند اسناد، کتاب الکترونیکی، صوتی، تصویر و CAD را تغییر دهید. با انتخاب گزینه «Formats» در صفحه اصلی، تمام فرمت‌های قابل پشتیبانی را می‌توانید مشاهده کنید.

File-Converter-Online.com

تبدیل فرمت آنلاین

به سراغ آخرین سایت تبدیل فرمت آنلاین این لیست می‌رویم. File-Converter-Online رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و برای شروع کار باید فایل مورد نظر خود را با کلیک روی گزینه «Choose File»، درون آن آپلود و فرمت خروجی را انتخاب کنید و در نهایت با کلیک روی دکمه «Start Converting»، فرایند تبدیل فرمت آغاز می‌شود. در آخر هم فایل خروجی را دانلود کنید.

این سایت امکان تبدیل فرمت فایل‌های صوتی، ویدیویی، عکس و اسناد را برای شما فراهم می‌کند. از سایر دسته‌بندی‌های این سایت می‌توان به کتاب‌های الکترونیکی اشاره کرد. در صفحه اصلی با انتخاب گزینه «All Converters» می‌توانید به تمام مبدل‌ها دست پیدا کنید. ضمنا این سایت امکانات دیگری مانند فشرده سازی PDF یا ویدیو، ساخت فایل گیف و ادغام فایل‌های PDF را در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید آن را هم امتحان کنید.

malltina

مطالب مرتبط

اینترنت «شاتل موبایل» برای استفاده از سامانه «شاد» رایگان شد

استفاده از سامانه شاد برای تمامی مشترکین شاتل موبایل رایگان اعلام شد و زین پس معلمان و دانش آموزانی که جزو مشترکین این اپراتور به شمار می‌آیند می‌توانند با استفاده از قابلیت انحصاری سیم‌کارت هوشمند به بهترین شبکه موجود در منطقه خود متصل شده و از اینترنت رایگان در شبکه شاد بهره جویند.با آغاز سال... ادامه مطلب

TSMC از سال ۲۰۲۴ شروع به تولید انبوه چیپ‌های ۲ نانومتری می‌کند

TSMC به یک موفقیت بزرگ در زمینه توسعه فرایند لیتوگرافی ۲ نانومتری دست پیدا کرده و از سال ۲۰۲۴ شاهد تولید انبوه پردازنده‌ها با این فناوری خواهیم بود.در گزارشی جدید و طبق اعلام منابع زنجیره تامین قطعات، فرایند لیتوگرافی ۲ نانومتری از معماری جدید «MBCFET» بجای معماری «FinFET» که در پردازنده‌های ۵ و ۳ نانومتری... ادامه مطلب

سرویس «املاک من» در سامانه «تهران من» آغاز به فعالیت کرد

سامانه تهران من تازه‌ترین خدمت خود به نام «املاک من» را راه‌اندازی کرده و آن را به شهروندان ارائه کرده است. به وسیله این خدمت، کاربران قادر خواهند بود املاک خود را به همراه اطلاعات کامل در این سامانه انتخاب نموده و از امکانات متعددی در این حوزه بهره‌مند شوند.به گزارش دیجیاتو و به نقل... ادامه مطلب

کوالکام سال آینده میلادی از اسنپدراگون ۸۷۵ پلاس و 775G رونمایی می‌کند

کوالکام در ماه‌های آینده از چیپست اسنپدراگون ۸۷۵ رونمایی خواهد کرد و حالا طبق اطلاعات جدید، شاهد معرفی نسخه پلاس آن و همچنین اسنپدراگون 77G در سال ۲۰۲۱ خواهیم بودطبق توییت افشاگر معروف، «رولند کوانت» چیپست اسنپدراگون ۸۷۵ با اسم رمز SM8350 و کد داخلی «Lahaina» در حال توسعه است. انتظار می‌رود این پردازنده با... ادامه مطلب

رگولاتوری: بایگانی مدارک هویتی مشتریان در دفاتر پیشخوان غیرقانونی است

مدیرکل نظارت بر دفاتر پیشخوان رگولاتوری اعلام کرد که بایگانی مدارک هویتی مشتریان در دفاتر پیشخوان خدمات، غیرقانونی است و در صورت مشاهده این اقدام، با دفاتر برخورد می شود. او همچنین از مردم خواست تا در صورت مشاهده چنین اقداماتی گزارش‌های خود را به این سازمان ارسال نمایند.«شهرام حی شاد» مدیرکل دفتر نظارت بر... ادامه مطلب

ایده اپل برای هدست VR و AR: ارسال مستقیم تصاویر به مردمک چشم

وقتی به هدست‌های واقعیت مجازی یا واقعیت افزوده نگاه می‌کنیم اولین چیزی که به ذهن می‌رسد، اندازه بسیار بزرگ آن‌هاست. هدست‌های فعلی چاره‌ دیگری ندارند و معمولا نمایشگری را در برابر چشم کاربر قرار می‌دهند. اما به نظر می‌رسد اپل ایده‌ی دیگری برای ساخت یک هدست یا عینک هوشمند در سر می‌پروراند که می‌تواند اندازه... ادامه مطلب

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟