ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کسب و کار

امکان ثبت‌نام رانندگان تپسی در دفاتر پیشخوان دولت فراهم شد

روابط عمومی تپسی اعلام کرد که این شرکت به منظور تسهیل راه‌های ثبت‌نام برای افرادی که علاقمند به عضویت در جمع رانندگان تپسی هستند، شرایط ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان دولت را فراهم آورده است. بر ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۶ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۰

روابط عمومی تپسی اعلام کرد که این شرکت به منظور تسهیل راه‌های ثبت‌نام برای افرادی که علاقمند به عضویت در جمع رانندگان تپسی هستند، شرایط ثبت‌نام در دفاتر پیشخوان دولت را فراهم آورده است.

بر اساس این گزارش، افراد متقاضی فعالیت به عنوان سفیر تپسی می‌توانند با در دست داشتن مدارک خود شامل کارت خودرو، بیمه‌نامه خودرو، گواهینامه و کارت ملی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و ثبت‌نام کنند.

پس از ثبت‌نام متقاضیان و احراز هویت و صلاحیت آن‌ها از سوی پلیس امنیت، این افراد می‌توانند به عنوان راننده تپسی فعالیت خود را در این تاکسی اینترنتی آغاز کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. روابط عمومی تپسی اعلام کرد که این شرکت با فراهم ساختن راه‌های گوناگون ثبت‌نام از متقاضیان به دنبال تسهیل این روند برای طیف‌های گوناگون جامعه است.

مراجعه به نشانی اینترنتی join.tapsi.ir و یا بازاریابان میدانی تپسی از دیگر راه‌های ثبت‌نام متقاضیان فعالیت به عنوان سفیر تپسی هستندنام و نشانی دفاتر پیشخوانی که امکان ثبت‌نام در آن‌ها فراهم شده، در نشانی Tapsi.ir/pishkhan قابل مشاهده‌ است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی