اولین تصاویر از نسل تازه 308 با لوگوی جدید کمپانی پژو منتشر شد

اولین تصاویر از نسل تازه 308 با لوگوی جدید کمپانی پژو منتشر شد

پژو احتمالا از انتشار این تصاویر چندان راضی نیست! اما ما بسیار ذوق زده‌ایم که توانستیم سرانجام چهره رسمی نسل جدید ۳۰۸ را ببینیم. آنچه اکنون پیش روی خود می بینید، احتمالا طراحی نهایی این هاچ بک کامپکت فرانسوی است. خودرویی که در همان سگمنت فولکس واگن گلف قرار می‌گیرد.

تصاویری که قبلا از این خودرو منتشر شده بود، آن را در پوشش‌های استتاری سنگینی نشان می‌داد. اما این عکس‌های تازه، پوزه ۳۰۸ جدید را به خوبی نمایان کرده است. دماغه به طور کلی از نو طراحی شده است و در طراحی آن، ۵۰۸ و ۲۰۸ جدید را منبع الهام قرار داده اند.

پژو 308

جلو پنجره غول آسا، بخشی از کاراکتر امروزی محصولات پژو است که اینک برای اولین بار، لوگوی جدید پژو را به خود می‌بیند. پشت ابعاد بزرگ این لوگو، به نظر می‌رسد که رادارهای مختلف خودرو پنهان شده اند. بالاتر از این لوگو، نوشته ۳۰۸ به چشم می‌خورد. جلو پنجره از طرفین با چراغ‌های تند و تیزی احاطه می‌شود.

چراغ‌های روشنایی روز به شکل کمان‌هایی بزرگ از چراغ‌های اصلی، مشتق شده اند. قطعات کرومی کوچک بین جلو پنجره و چراغ‌ها هم احتمالا حکم شستشو دهنده چراغ‌ها را دارند. بخش پایینی سپر به شکلی خشن و اسپرت طراحی شده است. در دو گوشه سپر هم بامپرهای مجزا را می‌توان دید.

پژو 308

با حرکت به سمت کناره‌ها، نشان جدید پژو را بر روی گلگیرهای جلو هم می‌توان دید. خطوط پایین درها و رکاب هم در تناسب با سپرها، عضلانی و اسپرت طراحی شده اند. رینگ‌های آلیاژی و آینه‌های جانبی به رنگ مشکی در آمده اند تا تم اسپرت ظاهر خودرو را تکمیل‌تر کنند.

متاسفانه عکس‌های فعلی نمای واضحی از بخش عقب خودرو را به تصویر نکشیده اند. چرا که این پرتو تایپ همچنان از عقب، استتار شده است. اما حداقل از روی همین تصاویر هم می‌توان فهمید که با توجه به وجود یک دیفیوزر خشن همراه با سر اگزوزهای بیضی شکل، احتمالا خودرو شکار شده از تریم GT-Line است. با انتشار این عکس‌ها، آن طور که به نظر می‌آید، تا رونمایی و معرفی رسمی پژو ۳۰۸ جدید، تنها چند هفته زمان باقی مانده است.

پژو 308

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato