شیائومی احتمالا روی گوشی هوشمندی با طراحی عجیب دوربین کار می‌کند

شیائومی احتمالا روی گوشی هوشمندی با طراحی عجیب دوربین کار می‌کند

شیائومی احتمالا به فکر توسعه گوشی هوشمندی با طراحی متفاوت ماژول دوربین است. طبق پتنت اخیر چینی‌ها، این دستگاه از ماژول دوربین شبیه به علامت صاعقه بهره می‌برد.

این شرکت در آخرین پتنت ثبت شده خود، طراحی منحصر به فرد ماژول دوربین گوشی هوشمندی را به نمایش گذاشته که طراحی آن شبیه به صاعقه است. شاید این طرح طوفانی از دستگاهی خبر می‌دهد که قرار است دوربین‌هایش طوفانی به پا کند.

براساس گزارش منتشر شده از سوی «LetsGoDigital»، مستندات مربوط به پتنت اخیر شیائومی از طراحی متفاوت و منحصر به فرد ماژول دوربین خبر می‌دهد. در فایل‌های مربوط به پتنت، ۳۲ تصویر از این محصول به همراه توضیحاتی مختصر در مورد آن به اشتراک گذاشته شده است.

با توجه به تصاویر،‌ این دستگاه از نمایشگر تمام صفحه در پنل جلویی بهره می‌برد و هیچ دکمه فیزیکی روی آن دیده نمی‌شود. ظاهرا شیائومی تصمیم گرفته موبایل جدید خود را با طراحی بسیار متفاوت و آینده‌نگرانه توسعه دهد.

در پنل جلویی دستگاه بریدگی بالای نمایشگر و حفره مخصوص دوربین سلفی دیده نمی‌شود. در نتیجه این احتمال وجود دارد که این موبایل جدید از دوربین زیر نمایشگر بهره ببرد. البته این احتمال وجود دارد که در تصاویر مربوط به پتنت برخی جزئیات طراحی دستگاه نادیده گرفته شده باشد.

تمرکز اصلی پتنت به طراحی ماژول دوربین پنل پشتی مربوط می‌شود که شباهت زیادی به صاعقه دارد. با توجه به تصاویر پتنت،‌ دو لنز دوربین همراستا و دو لنز دیگر در پنل پشتی همراستای یکدیگر قرار گرفته‌اند. همان‌ طور که در تصویر دیده می‌شود، ماژول دوربین بیرون زدگی جزئی دارد.

با توجه به اینکه فقط پتنت این دستگاه از سوی شیائومی ثبت شده، هنوز مشخص نیست آیا شیائومی واقعا قصد دارد موبایلی با طراحی ماژول متفاوت به بازار عرضه کند یا این پتنت با طراحی منحصر به فردی که دارد در حد یک ایده باقی خواهد ماند. باید دید در نهایت شیائومی چه تصمیمی می‌گیرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato